Zamknij
REKLAMA

Mielczanie na Mistrzostwach Polski BJJ w Gnieźnie

13.45, 21.11.2022 mb Aktualizacja: 13.49, 21.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Do Gniezna przybyli sportowcy z całej Polski, aby walczyć o tytuł Mistrza Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Swoją reprezentację na zawodach miał też klub sportowy 7 BJJ Mielec.

Mistrzostwa Polski są najważniejszą imprezą tego typu w Polsce, a zarazem dla wielu podsumowaniem sezonu. Bardzo mocno obsadzone zawody, rozbudowane drabinki, stawiały przed zawodnikami poważne wyzwanie w walce o upragniony medal.

Nie zabrakło również reprezentantów UKS Seven Mielec. Klub z Mielca reprezentowało 14 zawodników. Po ciężkich i zaciętych walkach mielczanie wywieźli cztery medale. W kategoriach młodzieżowych brązowe medale wywalczyli Zuzia Bożek oraz Staś Węgrzyn. Natomiast w kategorii Masters srebrny medal wywalczył Kajetan Abramczyk, a w Adult - brąz Patryk Domagała.

- Jeszcze w tym roku o nas usłyszycie - mówi Jakub Bożek, przygotowując następny wyjazd 7BJJ, tym razem po Poznań na turniej - Winter Open.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

JakubJakub

1 0

Warto nadmienić, że na mistrzostwach byli także reprezentanci innego mieleckiego klubu: Team Sukata Poland. 14:43, 23.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NAUKA !!!NAUKA !!!

2 0

COŚ DLA MŁODYCH W SZKOLE ŚREDNIEJ

http://www.wm.umg.edu.pl/specjalnosc/4484

WIATRAKI NA MORZU TEŻ KTOŚ BĘDZIE MUSIAŁ OBSŁUGIWAĆ ?


Absolwenci studiów w zakresie Zarządzania Eksploatacją Elektrowni Wiatrowych obok kompetencji zawodowych, typowo inżynierskich, posiadają również kompetencje kierownicze, menedżerskie. Są przygotowani do zarządzania projektami inżynierskimi związanymi z budową i eksploatacją morskich i lądowych elektrowni wiatrowych. W szczególności posiadają umiejętności prowadzenia negocjacji, skutecznego komunikowania się ze współpracownikami, przełożonymi, a przede wszystkim z klientami, przygotowania dokumentacji biznesowej i technologicznej, oceny możliwych wariantów rozwiązań i wyboru rozwiązania optymalnego.
Studia trwają 3,5 roku (7 semestrów). Absolwent otrzymuje dyplom inżyniera, uprawniający do podjęcia pracy m.in. firmach konsultingowych, przedsiębiorstwach związanych z budową morskich elektrowni wiatrowych, podmiotach związanych z eksploatacją elektrowni wiatrowych.
Program studiów obejmuje przedmioty ogólne, język angielski, podstawowe, kierunkowe i specjalistyczne w zakresie zgodnym z obowiązującymi standardami kształcenia.
Program studiów obejmuje praktyki przemysłowe w zakładach pracy związanych z budową i eksploatacją elektrowni wiatrowych. Dla najlepszych studentów istnieje możliwość odbycia praktyki m.in. w firmie PGE Energia Odnawialna S.A.
Podstawą przyjęcia na studia jest konkurs świadectw. 10:15, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ROMAN WARSZAWSKIROMAN WARSZAWSKI

1 0

Lepiej to sobie oglądnijcie !!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=-HYTJGJl89k 15:29, 26.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%