Dwójka zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec: Kamil Wąż i Kamil Piecuch znalazła się w 24-osobowym składzie (12 kobiet, 12 mężczyzn), który reprezentować będzie nasz kraj w Halowym Międzynarodowym Meczu U20 w lekkiej atletyce. Zawody rozegrane zostaną w dniach 25-26 lutego w stolicy Białorusi – Mińsku.
Do rywalizacji w Mińsku przystąpią mieleccy zawodnicy którzy w ostatni weekend wywalczyli tytuły Halowych Mistrzów Polski. Kamil Wąż (podopieczny trenera Tomasza Torby) w trójskoku U20 skoczył na odległość 15.03 m, pokonując rywali o ponad pół metra i poprawiając tym samym rekord klubu z 1967 roku, należący do Józefa Marszałka (14.79).
Jednocześnie jest to trzeci tegoroczny wynik w kategorii seniora. Kamil Piecuch (trenerka Marzena Kulig) także przekonywująco wygrał rywalizację w chodzie na 5000 metrów U18, uzyskując rezultat (22:56.42) lepszy od starszych kolegów startujących w kategorii U20 i to właśnie jemu przypadła rola reprezentowania barw narodowych w zbliżających się zawodach.
1 0
Gratulujemy zawodnikom,gratuluje tr
2 0
Oczywiście trenerom.
0 0
21,45 chodziłem za juniora młodszego 5km na hali ;) poziom duuuzo niższy, ale gratuluję rezultatów i życzę chęci do treningów i wytrwałości:)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz