Siatkarki przegrywają pierwszy, finałowy mecz z UNI Opole

17:59, 01.05.2021 K.S Aktualizacja: 18:00, 01.05.2021

Szybką porażką w trzech setach zakończył się pierwszy mecz w finale 1 ligi siatkarek SPS Stal Mielec z UNI Opole.

Siatkarki SPS Stali Mielec przegrały w trzech setach - kolejno: 16:25, 19:25, 18:25. Już jutro stoczą jednak kolejny bój w Opolu. Stawką jest bezpośredni awans do Tauron Ligi, czyli ekstraklasy kobiet.

Przypomnijmy, że walka o awans toczy się do trzech zwycięstw, dlatego pierwszy przegrany mecz nie oznacza jeszcze utraty możliwości awansu. Kibice trzymają kciuki, że niedzielne spotkanie będzie wyglądało zgoła odmiennie i biało-niebieskie zawodniczki zaprezentują lepszą formę.

7 5

kalectwo,poco byla ta napinka na finał,a tu ani walki ani zaangazowania nic poprostu dno.wstyd 18:07, 01.05.2021

Zenon Zenon

7 2

Będzie szybko i przyjemnie
Trzy mecze po 0-3 18:31, 01.05.2021

KibicKibic

10 1

Dziewczyny nawet fizjo nie mają... Z czym do Tauron Ligi. Komicznie wyglądało jak mielecka zawodniczka odnosi kontuzję (oby nie poważną, zdrówka), a pomocy udziela jej fizjo z Opola i ratownicy medyczni, a prezes przygląda się z boku... Ludzie, gdzie tu profesjonalizm? 18:57, 01.05.2021

KtośKtoś

7 1

No słabo to wyszło- beznadzieja w każdej formacji coś tam środki grały reszta lepiej przemilczeć- dziewczyny bez radości, zadziorności grają jak za karę! 19:14, 01.05.2021

przestancie kompromiprzestancie kompromi

5 2

gra stali to dno i metr mulu i wodorostow wisnia z czym do ludzi puknij sie w pale.Nawet nie maja wlasnego autokaru klubowego takie to dziady zabuskie 22:37, 01.05.2021

stal to zenuastal to zenua

3 3

dziewczyny stali sa sflaczale ich ciala to galareta zero miesni dobre na 3 lige 22:39, 01.05.2021

nicnic

8 2

jaki prezesina takie zawodniczki i wszystko w temacie. a po drugie czym sie ekscytowac jak ani jednej mielczanki?? 00:12, 02.05.2021