Zamknij
REKLAMA

Siatkarskie rozgrywki zakończone. Stal kończy na 8. miejscu

12:25, 26.03.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej, wobec braku możliwości rozstrzygnięć sportowych wynikających z aktualnej sytuacji epidemiologicznej, postanowił zakończyć sezon rozgrywkowy 2019/2020 w rozgrywkach seniorskich.

Jak informuje PZPS, po konsultacjach z przedstawicielami środowiska siatkarskiego, uznano, że wobec braku jednoznacznego określenia przewidywanej daty możliwego wznowienia zawieszonych rozgrywek oraz prymatu dbałości o zdrowie wszystkich osób zaangażowanych w przeprowadzenie rozgrywek, jak również konieczności zminimalizowania skutków stanu epidemii, zasadne jest uchylenie stanu niepewności co do sezonu 2020/2021.

Klasyfikacja końcowa sezonu 2019/2020 1 ligi kobiet

  1. Joker Makro Energoremont Świecie
  2. UNI Opole
  3. Enea Energetyk Poznań
  4. Galeria Jurajska Częstochowianka
  5. MKS San-Pajda Jarosław
  6. 7R Solna Wieliczka
  7. AZS Politechnika Śląska Gliwice
  8. SPS Stal Mielec
  9. Grupa Azoty PWZS Tarnów
  10. Karpaty MOSiR AZS PWSZ Krosno Glass
(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

BRAWOBRAWO

1 1

BRAWO DZIEWCZYNY

Szkoda że miasto praktycznie nie dokłada do SIATKI DZIEWCZĄT która w Mielcu zawsze mimo braku finansowania (PO ZA OKRESAMI) był w czołówce POLSKICH drużyn !!!
PS: MILIONY dają na kopaczy a efektu tam żadnego nie ma, miasto coraz biedniejsze, podatki podnoszą a tu można by było 10X taniej i 10x efektywniej zbudować sukces !!!!!
12:45, 01.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kibic mieleckiego spKibic mieleckiego sp

0 1

Termin wartości marketingowej jest Ci obcy? I ligę piłki siatkowej ogląda pies z kulawą nogą w skali kraju, a I liga piłki nożnej gości w wielu mediach. Reklamowanie miasta przez siatkówkę kobiet, a przez I ligą nożnej to niebo, a ziemia. Nawet do ręcznej nie mają podbicia marketingowego, która aktualnie jest 4 najchętniej oglądaną ligą w naszym kraju. Nie neguje pracy dziewczyn, czy poświęcenia mieleckich sympatyków siatkówki, ale ten sport nie może liczyć na sensowne dofinansowanie, gdyż jest mocno niszowy w skali kraju i wartość marketingowa jest znikoma. To może łatwiej założyć klub łuczniczy i zrobić mistrza polski tanim kosztem? Też sukces, tylko przełożenie na marketing miasta znikome. 14:53, 02.04.2020


REKLAMA