Zamknij
REKLAMA

Rado Resort jednym z trzech miejsc, gdzie trenują zespoły z ekstraklasy

00:35, 12.05.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Trzy drużyny piłkarskiej ekstraklasy postanowiły wyjechać na obozy, by lepiej przygotować się do restartu rozgrywek przerwanych przez koronawirusa. Obok dwóch znanych już w kraju hoteli, na miejsce kolejnego z obozów został wybrany Rado Resort w Woli Chorzelowskiej.

Na przełomie maja i czerwca mają zostać wznowione rozgrywki piłkarskie w Polsce. Zamrożone są od marca, powodem jest koronawirus. Dzisiaj wiadomo, że z pewnością dojdzie do restartu ekstraklasy i Pucharu Polski. Prawdopodobne jest także wznowienie rozgrywek 1 i 2 ligi.

Trzy zespoły ekstraklasy wyruszyły na pierwsze od wybuchu epidemii obozy. Mistrz Polski Piast Gliwice wybrał prestiżowy Hotel Arłamów, znany chociażby ze zgrupowań reprezentacji Polski.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Wicemistrz kraju Legia Warszawa wybrała na swój obóz Hotel Sielanka nad Pilicą koło Warki, gdzie już wielokrotnie bywała, a dwa lata temu gościła tam też PGE FKS Stal Mielec na meczu towarzyskim.

 

Trzecim zespołem, który udał się na obóz jest Raków Częstochowa. Na pięciodniowe zgrupowanie klub spod Jasnej Góry wybrał Rado Resort w Woli Chorzelowskiej koło Mielca.

- W poniedziałek drużyna Czerwono-Niebieskich udała się na pięciodniowe zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej. W zgrupowaniu udział biorą zawodnicy I drużyny oraz sztab szkoleniowy. Hotel, w którym przebywa drużyna jest na wyłączność Rakowa. Warunki na miejscu są dostosowane do rozporządzeń administracyjnych dotyczących funkcjonowania hoteli w dobie pandemii.  Ze względów bezpieczeństwa, a także w celu utrzymania zasad izolacji, zgrupowanie będzie zamknięte dla mediów zewnętrznych - informuje Raków Częstochowa.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA