Zamknij
REKLAMA

Turniej karate, mimo ograniczonej liczby uczestników [FOTO]

13:26, 16.10.2021 | K.S
Skomentuj XI Ogólnopolski Turniej Shorin-Ryu Karate w Mielcu.
REKLAMA

Grupa kilkudziesięciu młodych uczestników wzięła udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Shorin-Ryu Karate organizowanym przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Mielcu.

- Bardzo się cieszymy, że w tych trudnych czasach choć tylu zawodników udało się zgromadzić. Liczyłem na więcej, obstawiałem na 120, ale trudno. Przyjechali ci, u których trwa cykl treningowy - przyznał Zbigniew Magda, sędzia główny turnieju.

[FOTORELACJA]8906[/FOTORELACJA]

- Zawsze uczestniczyło w tym turnieju minimum 9 klubów, co dawało około 180 zawodników. Teraz, ze względu na koronawirusa, jest nas mniej - dodał.

Organizatorzy przekonywali młodych uczestników, że w tym turnieju nie jest najistotniejsze, kto będzie pierwszy, a kto drugi. Liczy się walka z własnymi słabościami. - Jest jeden rodzaj medalu: nieważne czy złoto, srebro czy brąz - medal jest jeden. Tylko dyplom rozgranicza zajęte miejsce - dodawał sędzia główny.

- Mamy dzisiaj drugą w tym roku sztandarową imprezę, którą organizuje Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Mielcu - po turnieju szachowym w sierpniu. Jest nas mniej, ale przybyli ci najodważniejsi. Wszystkim dziękuję za skorzystanie z tego zaproszenia i przybycia na zawody - powiedział z kolei Józef Zaskalski, prezes TG Sokół.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%