Zamknij
REKLAMA

DermoExpert - bezpłatny program Cosmedica w Galerii Navigator

00.00, 21.11.2022 Artykuł promocyjny

DermoExpert to program bezpłatnych badań skóry oraz konsultacji dermokosmetycznych organizowany w placówkach sieci Cosmedica w całej Polsce. Spośród naszych punktów wybraliśmy między innymi naszą drogerię w Mielcu, dlatego zapraszamy każdego mieszkańca do odwiedzin naszego punktu dermokosmetycznego w Galerii Navigator przy ulicy Powstańców Warszawy 4.

Od 2020 roku Program DermoExpert pomógł tysiącom osób w określeniu rodzaju cery i zaleceń pielęgnacyjnych, w tym rodzajów polecanych dermokosmetyków oraz zabiegów pielęgnacyjnych.

Celem programu jest umożliwienie klientom dostępu do wysokiej jakości bezpłatnych analiz dermokosmetycznych. Uruchomienie programu DermoExpert w sieci dermokosmetycznej Cosmedica poprzedzone było licznymi działaniami testowymi, które wykazały, że takie rozwinięcie oferty spełnia oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów.

Badanie wykonywane jest za pomocą analizera Nati V3 - jest to profesjonalny analizer skóry wykonujący automatyczny pomiar poszczególnych parametrów. Krótkie badanie pozwala ocenić stan skóry aż na ośmiu poziomach: struktury, poziomu nawilżenia skóry, wielkości porów oraz zmarszczek, zmian naczyniowych, a także przebarwień.

Dermokonsultanci, dzięki intuicyjnej obsłudze analizera, w prosty i czytelny sposób otrzymają profesjonalny raport o stanie Twojej skóry, a następnie dopasują do jej potrzeb odpowiednią pielęgnację. Samo badanie trwa około 10 minut, a szczegółowy raport klient może otrzymać drogą mailową.

Istnieje również rozwiązanie zachowania badania, dzięki czemu istnieje możliwość przeprowadzenia ponownej kontroli i sprawdzenia osiągniętych efektów pielęgnacyjnych. Badanie to nie tylko jest bezpłatne, ale również połączone z wyjątkowymi ofertami sprzedażowymi, dlatego po dobraniu dermokosmetyków i suplementów diety, macie okazję zakupić je od razu po wykonanym badaniu - i to w promocyjnej cenie.

Od tego roku organizujemy zapisy poprzez popularny serwis Booksy, służący umawianiu wizyty u fryzjera, kosmetyczki, masażysty i wielu innych.

Spośród naszych punktów wybraliśmy między innymi naszą drogerię w Mielcu, dlatego zapraszamy każdego mieszkańca do odwiedzin naszego punktu dermokosmetycznego w Galerii Navigator przy ulicy Powstańców Warszawy 4 oraz do przekonania się na własnej skórze, jak wygląda konsultacja z DermoExpert!

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%