Firma GUMOTIV poszukuje pracownika: Kierownik Utrzymania Ruchu

12:29, 11.05.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 00:32, 03.06.2022

Firma GUMOTIV specjalizuje się w produkcji wyrobów z gumy, tworzyw sztucznych i silikonu formowanych metodą wtrysku. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, w którym zatrudnionych jest ponad 200 pracowników.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:
• zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych,
• planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji i napraw,
• zabezpieczenie ciągłości pracy maszyn i linii produkcyjnych,
• zarządzanie i koordynacja pracy podległych pracowników,
• zarządzanie sprawnym usuwaniem awarii oraz analiza przyczyn i skutków awarii, opracowanie metod ich minimalizacji,
• odpowiedzialność za podległy park maszynowy,
• wybór dostawców i negocjowanie warunków zakupów,
• nadzór nad dokumentacją z podejmowanych działań oraz dokumentacją maszyn,
• rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu,
• stała współpraca z działem produkcji.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie techniczne  lub wyższe techniczne,
• znajomość elektryki, mechaniki, pneumatyki i automatyki,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
• umiejętność delegowania zadań i kontroli ich realizacji,
• odpowiedzialność, sumienność, samodzielność i bardzo dobra organizacja działań,
• zdolności analityczne,
• umiejętność zarządzania zespołem i procesami,
• znajomość pakietu MS Office,
• dobra znajomość j. angielskiego (poziom B2 lub wyższy),
• pozytywne nastawienie i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia zawodowego,
• praca na jedną zmianę,
• możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy,
• wyjazdy na targi branżowe oraz szkolenia,
• niezbędne narzędzia pracy,
• nowy zakład produkcyjny i komfortowe zaplecze socjalne,
• strzeżony parking dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie e-formularza, który znajduje się TUTAJ lub złożenie CV w siedzibie firmy Gumotiv w Mielcu przy ul. Inwestorów 11.

W składanych CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.Urz. UE L 119, s.1)”.

Informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma GUMOTIV Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Mielcu przy ul. Inwestorów 11, tel. 17 749 20 00, reprezentowana przez Pawła Roga.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę GUMOTIV Sp. z o.o. Sp.k.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy, po tym czasie zostaną zniszczone.

4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesów rekrutacji.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%