Zamknij
REKLAMA

Nauczycieli w Mielcu jest zbyt wielu?

14:56, 16.05.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Barometr zawodów w powiecie mieleckim wskazał, w jakich zawodach brakuje pracowników, a gdzie jest nadwyżka. Wśród specjalizacji, w których jest zbyt dużo pracowników, znaleźli się nauczyciele.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

123123

6 8

Panie RRRedaktorku , nie ma to jak nakręcać nagonkę na nauczycieli. Po drugie jakby pan umiał czytać ze zrozumieniem to w dziale Deficyt , brakuje NAUCZYCIELI, więc tytuł i treść tego artykułu jest na poziomie ... 22:18, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PaulinaPaulina

1 7

To wszystko piszą pisowskie trolle opłacane 17:43, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Racja!Racja!

1 1

Postproletarciackie spoleczenstwo nie potrzebuje nauczycieli i edukacji tylko wiecej disco polo i innych powaznych rozrywek. Aha, no i wiecej dyskontow. Najlepiej zagranicznych. Zeby kiedykolwiek polskie dyskonty powstawaly np. w Niemczech, Polacy powinni sie duuuuzo uczyc. Ale po co? 22:54, 18.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ASAS

0 0

O tym czy jest nauczycieli zbyt wielu czy jest jednak deficyt to taka tabelka nic nie mówi. Co bardzo ważne brakuje nauczycieli zawodu/praktyki który pierw kończą studia techniczne a następnie "robią" "podyplomówkę". Robią nie jest przypadkiem ponieważ ten poziom nauczania na studiach pedagogicznych nie jest zbyt wysoki. Jakich nauczycieli jest za dużo? przedewszystkim nauczycieli przedmiotów ogólno kształcących czyli 90% grona pedagogicznego !
Druga sprawa w jaki sposób określa się zapotrzebowanie na nauczycieli ? czy przypadkiem stosunek uczniów przypadających na jednego nauczyciela znowu nie spadł ? ostatnie badania wykazały że jest to 8 uczniów na nauczyciela przed 20 laty było 18 uczniów na nauczyciela. MAMY KOMUNISTYCZNE PODEJŚCIE DO ZATRUDNIENIA W SZKOŁACH!!!. Nauczyciel słaby z brakiem zdolności nauczania może pracować bo wystarczą mu plecy.
Jeśli to co napisałem dotąd nie przekonuje to: NA JEDNEGO UCZNIA PAŃSTWO (CZYLI MY WSZYSCY) WYDAJEMY MIESIĘCZNIE 1500 ZŁ. Co się dzieje z pieniędzmi i kto jest największym obciążeniem dla systemu? Zbyt duże zatrudnienie jest to jeden z czynników pozostałe ?

07:48, 20.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone