Zamknij
REKLAMA

3A Composites Mobility S.A. - kim jesteśmy, czym się zajmujemy?

10:09, 14.08.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

3A Composites Mobility S.A. wcześniej Plastwag S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu Schweiter Technologies AG. W skład dywizji wchodzą zakłady ulokowane w Szwajcarii i Polsce, posiadające kluczowe kompetencje w zakresie projektowania i produkcji rozwiązań funkcjonalnych do produkcji środków transportu publicznego oraz zastosowań przemysłowych.

W ciągu ponad 60-letniej historii naszej firmy staliśmy się wiodącym producentem kompozytów, w szczególności ścian czołowych do pojazdów kolejowych oraz elementów wyposażenia wnętrz, a także systemów podłóg, dachów i ścian bocznych pojazdów transportu publicznego.

Oferowane przez nas rozwiązania bazują na kompozytach przekładkowych (typu sandwich), laminatach wykonywanych metodą kontaktową lub elementach termoformowanych, które można łączyć z elementami metalowymi oraz montować w zintegrowane systemy. Dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze oraz zespołowi specjalistów oferujemy lakierowanie farbami wodorozcieńczalnymi, rozpuszczalnikowymi oraz malowanie proszkowe, a także indywidualne usługi montażu i naprawy.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone