Zamknij
REKLAMA

KFC z prezentami na Dzień Dziecka

13:52, 01.06.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Pierwszy czerwca to jeden z bardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Czeka ich nie tylko góra prezentów, ale też piękna pogoda za oknem i wizja zbliżających się wielkimi krokami wakacji. To z kolei sprawia, że w pewnych kategoriach Dzień Dziecka wygrywa nawet z Gwiazdką! W tym roku do świętowania dołącza KFC. W restauracjach w całej Polsce na wszystkie dzieci czekają prezenty niespodzianki!

Dzięki prawie 100-letniej tradycji świętowania Dnia Dziecka dzisiaj chyba nie ma młodego człowieka, który by nie wiedział, że pierwszy czerwca to jego dzień… ale dla pewności KFC postanowiło w tym roku jeszcze mocniej zadbać o pamięć wszystkich i wprowadziło dedykowaną ofertę dla swoich młodszych i trochę starszych fanów!

Pierwszego czerwca, do każdego zakupionego w KFC kubełka dołączona zostanie zabawka niespodzianka. O swoim wyborze należy poinformować obsługującego nas na miejscu w restauracji kasjera, a w przypadku transakcji internetowych – wpisać kod: „ZABAWKAFREE”. Kampania będzie przeprowadzona na fanpage’u marki na Facebooku i Instagramie. Za kreację kampanii odpowiada agencja McCANN Worldgroup.

Pozostając w rytmie pozytywnych wibracji, sieć na stałe wprowadza do swojej oferty zabawki dla dzieci za dodatkową opłatą tylko 5 złotych. W KFC świętowania nie ma końca! W końcu mowa o dniu wypełnionym niezliczonymi atrakcjami, zabawami i oczywiście obowiązkowymi psotami.. a potem wielką ucztą w gronie przyjaciół i rodziny oczywiście w ulubionym KFC!

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

wacek`wacek`

0 0

I co? robicie dzien dziecka z naszych pieniedzy? Ciekawe ile dostali z tarczy? Jeszcze reklame maja 14:11, 13.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA