Na terenie pomiędzy drogą dojazdową do Galerii Navigator a ulicą Wolności pojawiło się metalowe ogrodzenie. Trwają tam prace realizowane na zlecenie Urzędu Miejskiego w Mielcu.
Inwestycja obejmuje budowę urządzeń podczyszczających na wylotach kanalizacji deszczowej. Prace obejmują inwentaryzację i zabezpieczenie uzbrojenia terenu, wykop, wykonanie systemu odwodnienia wód gruntowych i powierzchniowych, rozbiórkę istniejącego kolektora oraz montaż separatora.
Zadanie to prowadzi firma Santex z Sędziszowa Małopolskiego, która w przetargu ogłoszonym przez magistrat, złożyła najkorzystniejszą ofertę. Za prace te magistrat zapłaci 724 332 zł brutto.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Najtaniej 09:47, 04.02.2023
znaczy w Mieleckim urzędzie najlepiej i najdokładniej.
Metro09:59, 04.02.2023
Może...?
boryna z rzochowa 10:52, 04.02.2023
zastanawia mnie jedno dlaczego w hej nie ma informacji dnia o tym że prezydent rzochowa pozostał ???
asdf21:17, 04.02.2023
gdzie pozostał ?
pierw10:15, 05.02.2023
Ja codziennie pozostaję i to nie jest informacją którą chciałbym czytać.
riksza 16:00, 04.02.2023
Będzie jak zawsze,choć może jeden przetarg wyjdzie dobrze.Ale nie bardzo wierzę.
asdf21:16, 04.02.2023
co mnie to interesuje?
czytelnikreklam12:29, 05.02.2023
Prosimy o więcej reklam - najlepiej spersolizowanych.
Dziękuję.
inny 19:16, 05.02.2023
Zablokowali chodnik i przejście bez alternatywy, kto tak robi?
Kolo08:35, 06.02.2023
Rydzyk szuka wód termalnych
Kronos18:17, 06.02.2023
Sensacja w Mielcu- kopią dołek!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz