Zamknij

Przebieg protestu pod Kronospanem wzorowy! [WIDEO, DRON, FOTO]

04:08, 26.03.2018 Aktualizacja: 04:08, 26.03.2018
Skomentuj

Mielecka policja, która zabezpieczała niedzielny protest przeciw firmie Kronospan, nie odnotowała żadnych incydentów.

W niedzielę 25 marca prawdopodobnie kilkanaście tysięcy mielczan przeszło z centrum miasta pod zakład Kronospan by protestować przeciw działalności tej firmy związanej z emisją zanieczyszczeń do środowiska.

WIDEO Z PROTESTU:

[WIDEO]2115[/WIDEO]

hm

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

banitabanita

0 0

https://www.youtube.com/watch?v=wVyIEQFAh-Q

10:54, 26.03.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wilkowilko

0 0

Wygląda to tak, jakby firma optymalizowała produkcję budując nową hale z filtrem pod przykrywką redukcji spalin - na co dostaje dofinansowanie. Inne kominy (z tej firmy) będą dymić jak dymiły.

09:16, 27.03.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HinkaHinka

0 0

To nie będzie tylko filtr, tylko cały system ochrony powietrza. Potężna inwestycja. Wystarczy sobie poczytać. Sam filtr to pikuś. Ludzie idą za tłumem, mało kto się dowiaduje, poczyta, sprawdzi. Ja się wolę przekonać, jak to wszystko razem zadziała w maju.

12:08, 27.03.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

Na południu Polski.........., gdzie potężny zakład był..........., stoi firma Krono.........., co wyłapie cały pył!............ Alleluja, alleluja.........., alleluja, Kronospan!

12:18, 27.03.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wilkowilko

0 0

Opisz ten cały "system ochrony powietrza". Jakiś samoloty będą latać i chronić? Gdzie sobie można poczytać?

03:23, 28.03.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szczęśliwy JaśSzczęśliwy Jaś

0 0

Z całego serca pragnę podziękować wszystkim protestującym przeciwko firmie Kro... . Wyraźnie widać poprawę jakości powietrza, chyba firma Kro.. zrozumiała, to że robi źle i zaczęła dbać o małych i dużych Mielczaninów poprzez jeszcze większą emisję zanieczyszczeń.... - widać jak się przejeli, dlatego tutaj moje pytanie czy nadal ktoś ma zamiar z nimi prowadzić jakiekolwiek negocjacje ? Przecież to jest śmiech prosto w oczy, plują w Mielec i jasno pokazują gdzie mają jego mieszkańców. Apeluję do władz o podjęcie radykalnych środków do usunięcia tejże firmy. Apeluję również do pracowników wyżej wspomnianej firmy Kro... - sami siebie i swoje rodziny trujecie poprzez to, że dopuszczacie do takich sytuacji. Patrzycie na to i macie w nosie, a przeciez wy też tu żyjecie. Mielec nie walczy z nazwą Kro.. tylko przede wszystkim z ludźmi, którzy w niej pracują i dopuszczają do takich sytuacji. Proszę o zastanowienie się co jest ważniejsze. Bo nikt za żadne pieniądze nie kupi ci zdrowia twoich najbliższych i dzieci. Wesołych Świąt.

09:07, 28.03.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%