Zamknij
REKLAMA

Prestiżowy samochód firmowy – dlaczego to dobra inwestycja?

11:09, 30.06.2022 | Materiał partnera

Marki premium, takie jak Mercedes, BMW, Audi czy Lexus coraz chętniej są wybierane jako samochody firmowe. Nie tylko fantastycznie wyglądają, ale sprawiają, że każda podróż służbowa staje się o wiele przyjemniejsza. Co więcej, w niektórych branżach – takich jak przewozy taksówkarskie – prestiżowy samochód to furtka do lepszych zarobków. Dlaczego jeszcze służbowe auto marki premium stanowi dobrą inwestycję?

Marka premium – jakie są jej założenia?

Pasjonaci motoryzacyjni dzielą marki na trzy kategorie: ekonomiczna, premium oraz mieszana. Pierwsza z nich odnosi się do pojazdów możliwie tanich, ale z ubogim wyposażeniem czy obniżoną jakością wykonania. Mieszana kategoria to takie firmy, które produkują samochody dla „standardowego konsumenta”, oferując także modele wyższych segmentów.

Marki premium z kolei cechują się wysoką jakością, nienaganną stylistyką i szeregiem udogodnień. Nieco wyższą cenę rekompensuje fakt, że nie trzeba akceptować kompromisów – takie auta mają po prostu wszystko, czego można oczekiwać. Pięć najpopularniejszych marek premium w Polsce to BMW, Mercedes, Audi, Volvo i Lexus. O ile pierwsza czwórka jest doskonale znana i kojarzona, o tyle Lexus jest wciąż swoistym terra incognita dla osób niezwiązanych z motoryzacją.

Lexus jako samochód marki premium

RX, LC, UX, IS – trzeba oddać Lexusowi to, że ich nazwy katalogowe nie mówią zbyt wiele o pojazdach. Jednak już pierwsze spojrzenie sprawia, że zachwycimy się płynnie prowadzoną linią nadwozia i eleganckim wyglądem. Zasiadając za kierownicą, niemal natychmiast poczujemy najważniejsze zalety auta premium, takie jak:

  • Wysoka jakość wykonania – materiały użyte zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu to najlepsze fabrykaty dostępne na rynku;
  • Bogate wyposażenie – liczne systemy bezpieczeństwa, ułatwienia w obsłudze pojazdu oraz pakiety, które gwarantują komfortową podróż;
  • Dynamiczny silnik – mocniejsza jednostka napędowa niż w ekonomicznych pojazdach doskonale sprawdzi się tak na autostradzie, jak i w mieście;
  • Pełna konfiguracja przestrzeni – fotele, kolumna kierownicy, ekran dotykowy i wiele innych elementów dostosowuje się do kierowcy, a nie kierowca do nich;
  • Doskonałe właściwości jezdne – samochody prowadzą się niezwykle pewnie, a nierówności i koleiny są niemal niewyczuwalne dla kierowcy i pasażerów.

Oferta marki Lexus w mAuto

Oczekiwania klientów oraz tendencje rynkowe sprawiły, że w mAuto nie zabrakło oferty leasingu i najmu marki Lexus (więcej pod adresem https://mauto.pl/marki/lexus) . Fabrycznie nowe pojazdy czekają na przedsiębiorców, którzy poszukują niezawodnego, a zarazem eleganckiego samochodu służbowego. Wybór marki premium w tym wypadku dyktuje nie tylko dobry gust, ale przede wszystkim rozsądek. Nie musisz składać zamówienia, które realizowane będzie długimi miesiącami – kluczyki otrzymujesz od ręki. Nie musisz także obawiać się rosnących cen – w mAuto znasz wszystkie warunki leasingu zanim umówisz się na spotkanie z doradcą. Ponadto finansowanie w formie najmu lub leasingu to dobry pomysł na optymalizację podatkową dla Twojego biznesu. Marka premium w Twoim przedsiębiorstwie to gwarancja reprezentatywnego wyglądu i niezrównanego komfortu podróży.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%