Zamknij
REKLAMA

Zabłyśnij z Energią

12.05, 24.11.2022 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 12.06, 24.11.2022

To już kolejna edycja akcji „Zabłyśnij z Energią” inicjowanej przez mielecką spółkę Energia Euro Park która zajmuje się dystrybucją i obrotem energii elektrycznej. 

Celem akcji jest propagowanie używania elementów odblaskowych przez uczestników ruchu drogowego, a w szczególności dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych. W ubiegłym roku inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem stąd decyzja o jej kontynuacji w bieżącym roku. 

Tym razem zabłysnąć z Energią postanowiła Akademia Piłkarska PGE Stal Mielec, której spółka Energia Euro Park jest sponsorem regionalnym i wspiera młodych piłkarzy. Podczas rozgrywanych treningów pod nowopowstałym obiektem, jakim jest największy na Podkarpaciu balon pneumatyczny, wychowankowie Akademii otrzymali odblaskowe elementy podnoszące ich bezpieczeństwo nie tylko w drodze na trening.

W czasie sezonu jesienno – zimowego, piesi są niedostatecznie widoczni w szczególności po zmroku dla innych użytkowników ruchu. Każdy element odblaskowy to realne zwiększenie szansy aby w niekorzystanych warunkach być dostrzeżonym przez kierowcę. 

Działania te mają na celu, aby jak największa grupa nie tylko najmłodszych ale i ich bliskich była wyposażona w elementy odblaskowe, które mogą uratować zdrowie, a niekiedy życie każdego z nich. 

Dziś już widzimy  że pomysł jest jak najbardziej słuszny i warty kontynuacji aby z każdym rokiem podnosić świadomość o bezpieczeństwie i tym jak można zabłysnąć dla swojego bezpieczeństwa.   

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%