Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Fani będą w szoku! To oficjalny koniec kultowego polskiego sitcomu

Źródło: Wirtualna Polska 19:28, 01.06.2022 Aktualizacja: 13:32, 09.10.2025
4 Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixaby.com/pl/ Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixaby.com/pl/

To koniec kultowego serialu "Świat według Kiepskich". Telewizja Polsat nie zamierza kręcić nowych odcinków, wspólnie z wydawnictwem SQL ma wydać książkę, która będzie podsumowaniem serialu. 

"Świat według Kiepskich", jak podaje Wirtualna Polska, doczekał się 34 sezonów. To jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali. Zadebiutował na antenie Polsatu 16 marca 1999 roku. Produkowany był przez ATM Grupę. 

Polsat pokazał w sumie 588 odcinków. 

- Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję "Świata według Kiepskich" - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Jak dodaje, w sitcomie występują i występowali aktorzy, których śmiało mogę nazwać wybitnymi artystami i trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go.

Znamy powody zakończenia serialu

Jednym z powodów zakończenia serialu była śmierć  Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Serialowy "Boczek" i Marian Paździoch to postaci, których produkcja nie chce zastąpić (zmarli odpowiednio w październiku 2020 r. i w styczniu 2021 r.)

- Ostatni sezon "Świata według Kiepskich" był nagrywany tuż przed pandemią koronawirusa. Wtedy obaj aktorzy jeszcze żyli - dodaje WP.

Ma być książka

Telewizja Polsat z okazji zakończenia serialu ma wydać książkę będącą podsumowaniem 23 lat przygód "Kiepskich". W publikacji aktorzy mają zdradzić kulisy produkcji, a także opowiedzieć wiele anegdot związanych z powstawaniem serialu. 

Książka ma ukazać się jesienią tego roku. 

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

tasiemiectasiemiec

1 2

co tam kiepski, niech się schowa wobec naszego serialu "uchwała śmieciowa"

20:26, 01.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JusbJusb

1 0

Od dzisiaj jestem FERDI KIEP SKI .

15:37, 02.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

POLKOLPOLKOL

1 0

Szkoda oczywiście, że serial się zakończył, ale jego kontynuacja bez Dariusza Gnatowskiego (serialowy Arnold Boczek) i Ryszarda Kotysa (serialowy Marian Paździoch) nie miało już sensu. Po prostu trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym.

16:18, 02.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SprostowanieSprostowanie

1 1

Pierwszy podał informację portal branżowy Wirtualne Media, a portal internetowy Wirtualna Polska powtórzył to za nim.

16:20, 02.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%