Zamknij
REKLAMA

Strażacka zrzutka dla Domu Dziecka. Można dołączyć

21:59, 28.11.2021 | .
REKLAMA

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Malinie II po raz drugi uruchomili świąteczną akcję wsparcia dla Domu Dziecka w Skopaniu.

Dom dziecka w Skopaniu jest placówką opiekuńczo-wychowawczą, która zapewnia całodobową opiekę i wychowanie dzieciom. - Rok temu, odpowiadając na potrzeby Domu Dziecka związane z najważniejszymi rzeczami życia codziennego, zorganizowaliśmy zrzutkę. Udało się zebrać 3312 złotych, dzięki temu placówka mogła zakupić między innymi: kanapę do świetlicy, dywan na korytarz, taborety do aneksu kuchennego, firanki, żyrandol, wieszaki na kółkach oraz słodycze - relacjonują strażacy z Malinia. 

W tym roku placówka ze Skopania została laureatem konkursu rowerowego, w którym udało jej się zdobyć nagrodę pieniężną i dzieci ze Skopania pod koniec lutego wyjadą na zimowisko narciarskie do Białego Dunajca.  

Dom Dziecka poszukuje teraz dla swoich podopiecznych odzież oraz akcesoria do uprawiania sportów zimowych. OSP Malinie II postanowiło pomóc w tej inicjatywie poprzez swoją zbiórkę. - Naszym głównym celem jest zebranie wystarczającej kwoty pieniędzy, aby żadnemu dziecku na zimowisku nie zabrakło tych rzeczy i szczęśliwi mogli korzystać z zimowiska. Oczywiście placówka w Skopaniu ma również wiele innych ważnych potrzeb np. remont łazienki, dlatego każda wpłata jest na wagę złota. 

Internetowa kwesta trwa pod linkiem: https://zrzutka.pl/c7hxn9

- Chcemy aby świąteczna zbiórka strażaków OSP MALINIE II dla Domu Dziecka w Skopaniu stała się tradycją naszej jednostki. Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę, która jest naprawdę ważna - podkreśla OSP Malinie II.


 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%