Zamknij
REKLAMA

Pędził z prędkością 162 km/h w obszarze zabudowanym

10:33, 20.02.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

O 112 km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierowca volvo. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Tego dnia jasielscy policjanci, za nadmierną prędkość, zatrzymali jeszcze prawa jazdy pięciu innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Jasielscy policjanci wydziału ruchu drogowego, systematycznie patrolują główne ciągi komunikacyjne i reagują na wykroczenia, które mają wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale także są głównymi przyczynami wypadków drogowych. W trakcie codziennej służby policjanci prowadzą działania nie tylko prewencyjne. Stanowczo reagują na zachowania tzw. „piratów drogowych”, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. 

Tak też było w miniony poniedziałek. Policjanci zatrzymali sześć praw jazdy kierującym, którzy w obszarze zabudowanym jechali z prędkością powyżej 100 km/h. Rekordzista przekroczył dozwoloną prędkość aż o 112 km/h.

Do tego zdarzenia doszło około godz. 20 w Przysiekach, na krajowej 28. Policjanci zatrzymali do kontroli osobowe volvo. Powodem kontroli była prędkość. Mężczyzna siedzący za kierownicą auta, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 162 km/h.

29-letni mieszkaniec gminy Jasło, nie tylko stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na trzy miesiące, ale także został ukarany mandatem i punktami karnymi.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

anielkaanielka

0 0

stop! a yanosik to gdzie? Sam sie dał złapać 21:20, 21.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

STOP piratom!STOP piratom!

1 0

W niektórych,cywilizowanych krajach zachodnich,byłby on jeszcze obowiązkowo skierowany na badania psychiatryczne.Bo trzeba mieć dobrze zryty łeb,żeby na obszarze miasta przy ograniczeniu do 50 km/h, gnać 162 km/h...A w niektórych trafiłby do aresztu...Należy te zasady wprowadzić w Polsce. 18:41, 22.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA