Zamknij
REKLAMA

Co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na powiększanie ust?

17:46, 08.01.2022 | Materiał partnera

Poprawa wyglądu twarzy dzięki medycynie estetycznej staje się możliwa i dostępna dla coraz szerszego grona osób. Bardzo często wystarczy skorygować asymetrię ust, aby uzyskać znaczny wzrost atrakcyjności. Jeśli nieustannie zmagasz się z kompleksami wywołanymi drobnymi niedoskonałościami, możesz w szybki sposób je wyeliminować, decydując się na zabieg powiększania ust. Zastanawiasz się, jak on przebiega i jak wybrać odpowiedni gabinet? Podpowiadamy!

Usta dopasowane do Ciebie

Wąskie usta? Zniekształcona warga? A może brak objętości? Wszystkim tym problemom możesz zaradzić poprzez powiększanie ust. To zabieg, który oferuje medycyna estetyczna. Za jego sprawą możliwe staje się dopasowanie kształtu warg do Twoich wymagań oraz poprawienie ich konturów i kolorytu. Wykonuje się go z użyciem kwasu hialuronowego, a sam efekt utrzymuje się nawet przez 18 miesięcy. Jeśli więc Twoim kompleksem są nierówne lub płaskie usta, ten zabieg pomoże Ci uzyskać zadowalającą poprawę, dzięki której na nowo pokochasz swój wygląd, zaakceptujesz siebie i staniesz się bardziej pewna siebie.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, powiększanie ust dostępne jest nie tylko dla kobiet, lecz również dla mężczyzn. Każdy, kto znacząco odczuwa pogorszenie samopoczucia lub brak zadowolenia z wyglądu, może zdecydować się na taki zabieg. Jego ogromną zaletą jest fakt, że uchodzi za w pełni bezpieczny. Po pewnym czasie preparat zostaje bowiem naturalnie wchłonięty przez organizm. Pozwala on jednocześnie na ujędrnienie i nawilżenie obszaru w obrębie jego podania. Dzięki medycynie estetycznej możesz więc zyskać usta dopasowane do Ciebie: Twoich wymagań, preferencji i gustu. Daje to ogromną szansę poprawy samopoczucia i kondycji psychicznej osobom nieakceptującym siebie.

Przebieg zabiegu powiększania ust

Czas trwania zabiegu powiększania ust z pewnością Cię zaskoczy. Gdy jest on wykonywany przez doświadczonych specjalistów, wówczas już po 30 minutach uzyskasz nowy wygląd. Przed samym zabiegiem musisz jednak się odpowiednio przygotować. Na kilka dni należy odstawić aspirynę. Nie można również korzystać z solarium oraz sauny. Musisz zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. To nie wszystko bowiem przed właściwą wizytą czeka Cię także konsultacja, podczas której specjalista zapyta Cię o wszelkie choroby, aby wykluczyć możliwe przeciwskazania. Omówi również Twoje oczekiwania i przedstawi cały proces.

Właściwy przebieg zabiegu polega już jedynie na zaaplikowaniu preparatu znieczulającego, np. kremu, a następnie wstrzyknięciu kwasu hialuronowego za pomocą igły. Kluczem do tego, aby wszystko poszło jak najlepiej, jest wykonanie zabiegu przez osobę doświadczoną. Dlatego pamiętaj, aby rozważnie wybrać gabinet, w którym wykonany zostanie zabieg, a będziesz mieć pewność, że jest bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Powiększanie ust – to musisz wiedzieć

Musisz wiedzieć, że nie zawsze przeprowadzenie powiększania ust jest możliwe. Z pewnością specjalista nie podejmie się tego, jeśli cierpisz na choroby autoimmunologiczne, masz cukrzycę, bielactwo, zapalenie zatok, łuszczycę itp. Istnieje wiele przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu, dlatego pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Przed jego wykonaniem specjalista musi przeprowadzić z Tobą wywiad i zakwalifikować Cię do zabiegu. Pośpiech nie jest wskazany, dlatego pozwól, aby wszystko przebiegło swoim rytmem. Jeśli coś Cię zaniepokoi, od razu zadawaj pytania, a doświadczony specjalista rozwieje Twoje wątpliwości.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%