Zamknij
REKLAMA

Najlepszej jakości kulki proteinowe - Massive Baits

18:57, 03.03.2021 | Materiał partnera

Massive Baits to polski producent przynęt i zanęt karpiowych, który działa na rynku od wielu lat. Niemal każdy, kto kiedykolwiek orientował się w temacie najlepszych kulek na polskim rynku usłyszał o tej firmie. W ofercie znajdziemy całą gamę kulek proteinowych, pelletów, liquidów czy nawet komponentów, w tym aromatów do produkcji własnych kulek w bardzo atrakcyjnych cenach. Skuteczność produktów firmy Massive Baits potwierdzają opinie i doświadczenia wielu polskich wędkarzy.

MASSIVE BAITS – polski producent kulek proteinowych, pelletów, liquidów i komponentów

Massive Baits to polski producent przynęt i zanęt karpiowych, który działa na rynku od wielu lat. Niemal każdy, kto kiedykolwiek orientował się w temacie najlepszych kulek na polskim rynku usłyszał o tej firmie. W ofercie znajdziemy całą gamę kulek proteinowych, pelletów, liquidów czy nawet komponentów, w tym aromatów do produkcji własnych kulek w bardzo atrakcyjnych cenach. Skuteczność produktów firmy Massive Baits potwierdzają opinie i doświadczenia wielu polskich wędkarzy.

Haczykowe, zanętowe, pop upy czyli pełna gama kulek proteinowych Massive

Oferta Massive Baits jest szczególnie bogata oczywiście w kulki proteinowe. Kulki proteinowe to rodzaj przynęty i zanęty, która na dobre zagościła w wyposażeniu każdego karpiarza. Nie oszukujmy się, mało kto rusza się na zasiadkę bez naszych ukochanych kulasów.

Kulki zanętowe znajdziemy w kilku różnych seriach Eco Boilies, Limited Edition, Specials, Top Shelf i Vario Mixed Boilies.

GDZIE KUPIĆ KULKI PROTEINOWE MASSIVE BAITS?

Eco Boilies to kulki przeznaczone do nęcenia. Występują w rozmiarze 18 mm. Mimo swojej świetnej ceny, są to nadal pełnowartościowe kulki, które karpie chętnie pobierają, a przy okazji nie zrujnują nam portfela. Pakowane po 10kg w wytrzymałe i szczelne wiadro z nadrukiem Massive Baits, dzięki czemu zawsze będą świeże i wygodne w transporcie. Pełna gama najpopularniejszych smaków takich jak BANANA, BLOODWORM, CORN, CRAB, FRANKFUTTER, HALIBUT, KRILL, MULBERRY, MUSSEL, OCTOPUS, PINEAPPLE, SQUID, STRAWBERRY, TIGER NUT, TUTTIFRUTTI, VANILLA, PLUM, SPICE oraz tych bardziej autorskich BLACKBERRY, CINNAMON, CREAM, PEACH.


SKLEP Z PRODUKTAMI MASSIVE BAITS

Limited Edition oraz Top Shelf to gama kulek proteinowych, których skład jest dużo bardziej bogaty, a aromaty to niepowtarzalne mieszanki Massive Baits. Kulki kwalifikują się do średniej półki cenowej, za to ich skuteczność znacznie przewyższa cenę. Są twardsze i zdecydowanie dłużej pracujące od kulek Eco Boilies. Występują w rozmiarach 14, 18 i 24 mm. W gamie kulek Limited i Top Shelf znajdziemy takie pozycje jak CITRUS PEARL, DEADLY SQUID, N-SCOPEX, RED CRAYFISH, RED MONSTRUM, CALAMAR’N SPICE, GLM ESSENTIAL, GREEN MULBERRY, KRILLER, MONSTA CRAB, N-WHITE COCO, PINEAPPLEZ BUTYRICCO, STRAWBERRY BERGAMOTTA, TIGERS N-BUT oraz VOODOO

Specials to najwyższa i najbardziej ekskluzywna seria w ofercie Massive. Mixy stworzone na podstawie najlepszych składników, zero kompromisów! Podobnie do Limited i Top Shelf występują w rozmiarach 14, 18, 24 mm. Smaki i aromaty występujące w tej serii są całkowicie niepowtarzalne. Właśnie w specjałach znajdziemy kulkę BOLSENA SQUID, czyli absolutnego killera na polskich wodach. Poza tym COLD WATER, FATAL ATTRACTION, MARISCO, ORANGE SNAKE oraz nowość SCARLETT. Bolsena i Scarlett występują dodatkowo w rozmiarze 30 mm.

HOOKERZ to kulki haczykowe w rozmiarze 18mm pakowane w słoiczki 300ml. Nie znajdziemy tutaj całej gamy smakowo-zapachowej, ale nie brakuje tych najpopularniejszych, czyli BOLSENA SQUID, COLD WATER, FATAL ATTRACTION, MARISCO i ORANGE SNAKE

Pop Upy z kolei występują w trzech seriach Limited, Top Shelf i Specials. Tutaj wybór kolorów i aromatów jest znacznie większy. Znajdziemy tu popki w kolorach od intensywnie czerwonego przez “wyprany” różowy, fioletowy po niebieski czy zielony. Występują w rozmiarach 14 i 18 mm, a ich aromaty odpowiadają praktycznie wszystkim występującym w ofercie Massive Baits.

Znakomite pellety i stick mixy

Pellety Massive Baits to występujące w rozmiarach od 2 do 28 mm najwyższej klasy produkty. Dostępne w kilkunastu smakach zaczynając od tych tradycyjnych, takich jak HALIBUT czy KRILL kończąc na w pełni autorskich pelletach BOLSENA SQUID, COLD WATER, MARISCO, ORANGE SNAKE i wiele wiele więcej. W ofercie znajdziemy również mieszanki Vario Mixed Pellets, czyli zmieszane pellety w różnych smakach i rozmiarach oraz pellety BREAKDOWN, czyli bardzo szybko pracujący 3 mm granulat.

Z kolei Stick Mixy to wysoko odżywcze mieszanki, których możemy używać zarówno do PVA jak i do METHODY. Występują w dwóch seriach Special i tradycyjnej oraz w kilkunastu aromatach, z których najciekawsze to oczywiście BOLSENA SQUID, STRAWBERRY BERGAMOTTA oraz MONSTA CRAB.

Liquidy, oleje, aminokompleksy, ekstrakty, amino dipy czyli płynna część oferty Massive Baits

W kwestii płynnych produktów Massive nie ma sobie równych. W całym asortymencie znajdziemy Essential Oils, Amino Glug's oraz Liquid's. Szczególnie polecamy takie smaczki jak AMINO YEAST, BLOODWORM EXTRACT, TIGER MILK EXTRACT, które świetnie sprawdzą się nawet przy produkcji kulek oraz amino dipy pełne aminokwasów w tradycyjnych dla Massive aromatach BOLSENA SQUID, MONSTA CRAB, TIGERS N-BUT i wielu innych.

Domowa produkcja, czyli komponenty

Wizytówką Massive Baits oprócz znakomitych kulek proteinowych są również świetnej jakości komponenty w bardzo przystępnych cenach. Każdy, kto interesuje się domową produkcją kulek proteinowych bez problemu znajdzie w ofercie Massive wszystkie swoje ulubione komponenty, w tym także firmy HAITHS takie jak oryginalny ROBIN RED, CLO, SPANISH PEPPER czy NECTARBLEND.

ZOBACZ KULKI PROTEINOWE INNYCH PRODUCENTÓW

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%