Zamknij
REKLAMA

Recenzja najnowszej opaski fitness Haylou Solar

13:55, 14.10.2020 | Materiał partnera

Najnowsza opaska Heylou Solar oferuje wygląd podobny do smartwatcha w bardzo przystępnej cenie. Cechą, która go wyróżnia jest okrągła tarcza zamiast wydłużonych, które można znaleźć w typowych opaskach fitness. Zapraszamy do recenzji tej najnowszej opaski sportowej Hayloy Solar

Opaska Haylou Solar - podstawowe informacje.

CO W PUDEŁKU?

W pudełku otrzymujemy Haylou Solar z dedykowanym kablem do ładowania i instrukcją obsługi. Na zegarku znajduje się naklejka ochronna, która zapobiega zarysowaniu podczas transportu.

WYGLĄD

Zegarek posiada ekran LCD o dużym obszarze wyświetlania. Jest ono o wiele większe od na przykład Mi Banda 4 lub 5. Koperta zegarka jest wykonana z metalu, co nadaje jej wygląd i styl porównywalny z dużo droższymi smartwatchami.

Szkiełko zegarka jest lekko zagłębiona w obudowie, co zapewnia mu niewielką ochronę. Oprócz ekranu dotykowego otrzymujemy również jeden przycisk do poruszania się po menu Haylou Solar.

Na spodzie smartwatcha znajduje się optyczny czujnik tętna, osłonięty szkiełkiem zabezpieczającym.

Haylou Solar wykorzystuje standardowy pasek silikonowy o szerokości 22 mm, który można łatwo wymienić. Haylou zaprojektowała nawet pasek z szybkozłączką, aby ułatwić wymianę paska, jeśli poczujesz potrzebę dostosowania go na taki, który lepiej pasuje do Twojego stroju.

Specyfikacja Haylou Solar

Wyświetlacz
1,28 ″ 240px TFT LCD
Kolorowy wyświetlacz
Pojemnościowy ekran dotykowy
Wodoodporność
IP68
funkcje
Całodobowe monitorowanie tętna
Licznik kroków
Monitorowanie snu
Powiadomienia
Alarmy bezczynności
12 trybów śledzenia treningu
Czujniki
Kardiotachometr PPG
Czujnik podczerwieni
Akcelerometr
Żyroskop
Bateria
Akumulator Li-Po 340 mAh
ładowany przez USB przez stację magnetyczną
Waga
54 g

Ta recenzja przygotowana przez sklep internetowy Xiaomi - xiaomi4you.pl

PAROWANIE URZĄDZENIA

Proces parowania jest niezwykle łatwy, ponieważ wystarczy zeskanować kod QR, pobrać aplikację i sparować Haylou Solar ze smartfonem.
Po zakończeniu procesu parowania zostaniemy preprowadzeni przez przewodnik konfiguracji, który poprosi nas o wprowadzenie swoich danych osobowych, aby umożliwić dostarczenie dokładniejszych danych. Gdy skończymy, zostanie wyświetlona reszta aplikacji Haylou Fit.

FUNKCJE FITNESS

Przyjrzyjmy się teraz bliżej funkcjom fitness. Zegarek posiada funkcję ciągłego monitorowanie tętna. Całodobowy monitoring wykonuje pomiary co 10 minut i tworzy ładny wykres, który można zobaczyć w aplikacji.

Monitorowanie snu jest tak dobre, jak można się spodziewać. Zegarek dokładnie wykryje, kiedy zaśniemy, a także kiedy się obudzimy, łącząc dane z czujników ruchu i czujników tętna. Haylou Solar jest znacznie cieńszy niż „prawdziwe” smartwatche, więc nie będzie przeszkadzał w trakcie snu.

Smartwatch zliczy liczbę kroków w czasie rzeczywistym, które wykonujemy w ciągu dnia.

Dla tych, którzy są bardziej usportowieni, mamy śledzenie dwunastu zajęć sportowych, w tym wioślarstwa i jazdy na rowerze. Haylou Solar ma stopień ochrony IP68, więc można go wziąć do kąpieli, lub używać w deszczu.

CO WIĘCEJ?

Oprócz śledzenia i monitorowania funkcji fitness, dostępnych jest również kilka innych opcji. Dostępny jest przewodnik dotyczący oddychania, który pomoże Ci powoli wdychać i wydychać powietrze, funkcje timera i stopera, a także sterowanie muzyką. Te cechy przybliżają go nieco do pełnoprawnego smartwatcha. Sterowanie muzyką jest naprawdę wygodne, mamy przycisk odtwarzania / pauzy oraz przyciski do przodu i do tyłu. Możemy również ściągnąć prognozę pogody z urządzenia, dzięki czemu możemy szybko zdecydować, czy zabrać ze sobą parasol.
W Haylou Solar mamy 5 tarcz zegarka do wyboru – każda wygląda znakomicie.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA