Zamknij
REKLAMA

Sklepy zielarskie w Mielcu

11:58, 04.08.2020 | Materiał partnera

Przyjmowanie różnorodnych naparów ziołowych przez konkretny okres oraz w odpowiednich proporcjach może mieć zbawienny wpływ dla zdrowia. Różnorodne zioła mogą pomóc poprawić trawienie, funkcjonowanie wątroby, układu moczowego czy też całej gospodarki hormonalnej. Zioła mogą również przyczynić się do uśmierzenia bólu, zmniejszenia wagi czy też do uspokojenia.

Bratek

Jeden ze sklepów zielarsko-medycznych w Mielcu jest usytuowany na ulicy Władysława Warneńczyka 9 sklep Bratek (https://sklepy-zielarskie.pl/l/m-mielec/). Chociaż w punkcie można nabyć wyjątkowo szeroką ofertę ziół, preparatów i kosmetyków na ich bazie, to sklep zaoferować może również szeroki zakres artykułów przeznaczonych dla pasjonatów zdrowego odżywiania. Ponadto odwiedzając sklep można liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony sprzedawcy. Chociaż sklep nie prowadzi sprzedaży produktów naturalnych online, to istnieje możliwość skontaktowania się z punktem telefonicznie pod numerem telefonu 172506865.

Żyj Zdrowo

Kolejnym sklepem zielarskim w Mielcu jest punkt Żyj Zdrowo. Punkt usytuowany jest na ulicy Solskiego 10. Oprócz ziół, produktów ziołowych, preparatów i kosmetyków na ich bazie sklep Żyj Zdrowo oferuje różnorodne produkty zarówno naturalne, jak i ekologiczne. W sklepie odnaleźć można dużą ilość artykułów spożywczych oraz naturalnych kosmetyków. Ze sklepem można skontaktować się telefonicznie pod numerem 698876617.

Dary Natury

Sklep ze zdrową żywnością Dary Natury ulokowany jest na ulicy Księdza Skargi 7. Większość spośród oferowanych przez sklep produktów to naturalne i ekologiczne artykuły żywnościowe oraz specjalistyczne produkty spożywcze przeznaczone między innymi dla diabetyków i osób cierpiących na celiakię. Oczywiście oprócz żywności w sklepie nabyć można dużą ilość różnorodnych ziół.

Melisa

Kolejnym miejscem na zielarskiej mapie Mielca jest sklep medyczno-zielarski. W mieście odnaleźć można dwa odziały tego sklepu. Zarówno na ulicy Botanicznej 2, jak i na ulicy Fredry 2. Sklep prowadzi również sprzedaż produktów online. Nabyć można w nim szeroką gamę produktów ekologicznych. Od żywności, suplementów diety, poprzez kosmetyk, preparaty i zdrową żywność ekologiczną.

Nagietek

Podobnie jak poprzednie sklepy również sklep zielarsko-medyczny Nagietek specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych produktów z zakresu medycyny naturalnej. O ile w sklepie nie znajduje się większa ilość produktów spożywczych, to można w nim odnaleźć najróżniejsze zioła i mieszanki oraz preparaty i kosmetyki powstałe na ich bazie. Sprzedawany asortyment ma właściwości lecznicze lub działanie profilaktyczne. Nagietek zaoferować może wszystko, co powinien mieć sklep zielarski w Mielcu jest również miejscem, gdzie można znaleźć różnorodne apteki oferujące zioła.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA