Zamknij
REKLAMA

Medycyna estetyczna. Bezinwazyjne zabiegi skoncentrowane na urodzie

11:37, 31.07.2020 | Materiał partnera

Alternatywa dla zabiegów kosmetycznych i chirurgii plastycznej - medycyna estetyczna cieszy się dzisiaj bardzo dużym powodzeniem.

Systematyczna pielęgnacja skóry kosmetykami, zdrowa dieta, ruch, ale też dobre geny – dzięki temu skóra może wyglądać młodo na lata. Gdy jednak widać na niej niedoskonałości, warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Wtedy skuteczne, a przy tym bezinwazyjne procedury może zaproponować medycyna estetyczna. Dla zainteresowanych efektami, jakie niesie medycyna estetyczna, inaczej dermatologia estetyczna Kraków posiada wiele gabinetów i klinik, w których można skorzystać ze sprawdzonych zabiegów.

Czym jest medycyna estetyczna – dermatologia estetyczna?

Medycyna kojarzy się głównie jako leczenie schorzeń. Podobnie jest w przypadku dermatologii. Jednak wtedy, gdy na skórze pojawiają się nieestetyczne zmiany niezwiązane z chorobami dermatologicznymi, także warto odwiedzić lekarza.

Dermatologia estetyczna, określana także jako medycyna estetyczna jest jedną z popularnych dziedzin medycyny skoncentrowanych na wyglądzie. Pomaga zarówno w redukcji niedoskonałości – zmarszczki, przebarwienia czy blizny, jak również działa profilaktycznie, oferując bardzo dobre efekty przeciwstarzeniowe, czyli anti-aging.

Wykonywane w jej ramach procedury skupiają się na zastosowaniu nieinwazyjnych i małoinwazyjnych urządzeń, narzędzi i substancji. Dzięki temu są znacznie skuteczniejsze niż zwykłe zabiegi kosmetyczne, ale także bezpieczniejsze niż chirurgia plastyczna.

Gdy chodzi o zabiegi typu dermatologia estetyczna Kraków to jedno z wielu miast w Polsce, gdzie można skorzystać z nich w renomowanych placówkach. Gabinet czy klinika w Krakowie to dobry wybór – działający tam specjaliści mogą poszczycić się jednymi z lepszych opinii.

Kiedy warto skorzystać z zabiegów dermatologii estetycznej?

Zabiegi medycyny estetycznej pomagają w wielu przypadkach, gdy zwykłe kosmetyki to po prostu za mało. Specjalne procedury mogą wtedy szybko i skutecznie zredukować różne niedoskonałości i sprawić, że cera będzie wyglądać o wiele lepiej.

Wskazania do zabiegów:

 • zmarszczki i inne oznaki starzenia – gorsza jędrność skóry, utrata owalu twarzy
 • przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry
 • nierównomierna faktura skóry
 • nadmierna suchość skóry
 • łojotok i trądzik
 • sucha, ziemista cera
 • przebarwienia skórne
 • blizny, także blizny potrądzikowe
 • niechciane owłosienie
 • cellulit
 • rozstępy
 • wypadające włosy

Warto zaznaczyć, że zabiegi można wykonywać bez ograniczeń wiekowych – także u osób młodszych, gdy pomagają one w pozbyciu się przyczyn kompleksów, a także wydłużają młodość skóry.

Dermatologia estetyczna w Krakowie

Osobom chcącym skorzystać z zabiegów, jakie oferuje dermatologia estetyczna Kraków może zaproponować pełną paletę możliwości. Działające tutaj gabinety i kliniki mogą pomóc każdemu klientowi – nawet w złożonych przypadkach.

Działająca w mieście Kraków klinika DermaMED – dermatologia estetyczna Kraków specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych zabiegów medycyny estetycznej. W jej ofercie dostępne są między innymi zabiegi usuwania zmarszczek – botoks i kwas hialuronowy, mezoterapia, fotoodmładzanie, zabiegi depilacji laserowej. Gabinet DermaMED – dermatologia estetyczna Kraków prowadzi także konsultacje dermatologiczne.

Z dokładną ofertą gabinetu DermaMED – dermatologia estetyczna Kraków można zapoznać się na stronie: https://www.derma-med.pl/medcyna-estetyczna/.

Ceny zabiegów dermatologii estetycznej

Koszty związane z zabiegami dermatologii estetycznej zależne są od wybranej procedury. Usuwanie zmarszczek to wydatek od 500 do 1500 złotych, natomiast za mezoterapię trzeba zapłacić od 240 do 1200 złotych.

W przypadku wielu zabiegów konieczne jest wykonanie ich w serii. W tym przypadku klinika czy gabinet często mogą zaproponować także dodatkowe rabaty, aby skorzystanie z oferty było jeszcze bardziej atrakcyjne pod kątem cenowym.

Osobom zwabionym efektami, jakie daje dermatologia estetyczna Kraków może zaproponować zatem szeroki dostęp do sprawdzonych zabiegów. Z ofertami można zapoznać się już teraz online.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA