Zamknij
REKLAMA

Jak znaleźć pożyczkę dostosowaną do Twoich potrzeb?

11:16, 23.06.2020 | Materiał partnera

Kiedy szukamy pożyczki, często musimy mozolnie przeglądać wiele różnych ofert. Dzięki temu możemy obniżyć koszty i znaleźć najlepszą opcję dla nas. W jaki sposób możemy uniknąć długiego wyszukiwania ofert?

Oferty pożyczek znajdziemy w sieci – nie jest to tak trudne, jak się wydaje

Podejście standardowego konsumenta jest proste. Wybiera oferty, z którymi jest zaznajomiony, na przykład promowane w ulubionym programie telewizyjnym albo te, które wyświetliły się ostatnio na głównej stronie serwisu informacyjnego. To naturalne zachowanie. Ewolucja tak nas ukształtowała, a marketingowcy świetnie wiedzą jak to wykorzystać. To, co naturalne, nie zawsze jest jednak najkorzystniejsze. Sam fakt, że oglądana przez nas reklama znajdowała się w takim miejscu, powinien zapalić nam w głowie czerwoną lampkę.  Przecież to jest prawdziwy majątek. Ktoś musiał za to zapłacić – i to dużo. Co jeśli tak naprawdę płacimy za to my, a nie firma? Istotnie, zaciągając taką pożyczkę, często to my jesteśmy tym, kto pokrywa koszty takiej reklamy. Dopłacamy więc do czegoś, co moglibyśmy mieć znacznie taniej. Gdzie możemy szukać bardziej opłacalnych ofert? Wystarczy skorzystać z usług mniej popularnej firmy, która może mieć lepszą ofertę od lidera rynkowego. Często zresztą tak jest – niewielkie podmioty zazwyczaj konkurują ceną. Pojawia się jednak kolejny problem – jak dotrzeć do takiej firmy. Czy trzeba na to poświęcić cały wieczór? Gdzie mamy szukać tanich pożyczek? A może w zagłębianiu się w sieć może pomóc mi jakieś narzędzie? Na pomoc przychodzi pewien serwis, który zrobi za nas większość roboty. Nazywa się LoanScouter i znajdziemy go pod linkiem https://loanscouter.com/.

Porównywanie najlepszych ofert pożyczek – to proste!

Korzystanie z porównywarki ofert pożyczkowych to najlepszy sposób na redukcję kosztów przy pożyczaniu pieniędzy. Możemy sami ocenić, która oferta jest najlepsza dla nas. W zestawieniu LoanScouter znajdziemy takie produkty jak: najtańsza „chwilówka”, świetnie dopasowana do naszych potrzeb pożyczka leasingowa, a nawet pożyczki bez prowizji. Cała funkcjonalność dostępna jest za darmo – strona nie pobiera od nas żadnych pieniędzy, a korzystanie z niej nie jest w żadnym stopniu wiążące. Po prostu możemy przyjrzeć się różnym propozycjom, zapoznać się z kompletem informacji – obostrzeniami, czasem trwania, kwotami, RRSO, wymaganymi dokumentami i tym, czy pożyczka sprawdzana jest w rejestrze dłużników. Mówiąc o darmowym porównywaniu, mamy na myśli takie, które pozbawione jest późniejszych prowizji. W różnych porównywarkach możemy spotkać się z prowizjami za skorzystanie z usług danej firmy udzielającej pożyczek. LoanScouter to stosunkowo nowe narzędzie – zostało wypuszczone na rynek w 2019 roku. Już teraz działa na wielu międzynarodowych rynkach, między innymi w Finlandii, Hiszpanii i Francji.

Pożyczki online to nowy rozdział w dziedzinie pożyczania pieniędzy

Jak widać, rynek zaciągania „chwilówek” online staje się coraz bogatszy. Nie tylko w nowe oferty, ale wręcz całe silniki, agregatory różnych propozycji. Jest to bardzo korzystne dla nas – konsumentów. Dzięki temu zyskujemy dostęp do tanich rozwiązań, które mogą wesprzeć nas w kryzysowych sytuacjach, pomóc nam w inwestycjach życia, a także sfinansować nasze marzenia. I to z głową – bez dodatkowych kosztów, bez ukrytych opłat i dziwnych prowizji.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA