Zamknij
REKLAMA

Hipoalergiczne środki do prania Mr. ZIGGI - dlaczego są tak wyjątkowe?

10:46, 17.02.2020 | Materiał partnera

Na rynku pojawia się coraz więcej produktów hipoalergicznych, czyli przeznaczonych dla osób z alergiami lub posiadaczy wrażliwej skóry. Trudno wybrać odpowiedni produkt, który dodatkowo spełni także inne wymagania. Naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wychodzą hipoalergiczne środki piorące Mr. ZIGGI. Dlaczego są tak wyjątkowe? Czym się wyróżniają spośród innych produktów?

Hipoalergiczne środki do prania 

Badania wykazują, że nawet 40% Polaków cierpi na różnego rodzaju alergie, a najpopularniejszym alergenem są roztocza kurzu domowego. Zapobieganie pojawianiu się reakcji alergicznych to między innymi częste wykonywanie prania. Dlatego to tak ważne, by środek piorący miał bezpieczny skład, który nie tylko dokładnie usunie brud, ale i nie podrażni wrażliwej skóry alergika.

Produkty od Mr. ZIGGI (https://mr-ziggi.pl/) są przede wszystkim hipoalergiczne. Dokładnie wypłukują się z tkanin i są wolne od silnie działających substancji, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Skuteczność produktu i jego właściwości potwierdzają zaawansowane testy dermatologiczne. Hipoalergiczne środki piorące Mr. ZIGGI są zatem bezpieczne dla zmagających się z alergiami, posiadaczy wrażliwej skóry oraz dzieci. 

Właściwości dezynfekujące Mr. ZIGGI

Aby pozbyć się z pranych tkanin zanieczyszczeń, roztoczy, bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów, należy sięgnąć po skuteczny środek dezynfekujący. Niestety, większość z tych produktów ma bardzo silne, inwazyjne działanie oraz wymaga wysokich temperatur. Może to zaszkodzić strukturze włókien tkanin, a co za tym idzie - przyspieszyć proces niszczenia się materiałów. 

Mr. ZIGGI jest jedynym na rynku monoproduktem, który nie tylko zapewnia skuteczną dezynfekcję, ale aktywuje się już w 40 stopniach Celsjusza! Oznacza to, że jest bezpieczny zarówno dla wrażliwej skóry, jak i dla delikatnych tkanin! To doskonałe wyjście dla osób z alergiami - właściwości produktu hipoalergicznego łączą się z działaniem dezynfekującym, czyli wyniszczającym niebezpieczne alergeny. 

Środki do prania Mr. ZIGGI zostały zbadane pod kątem dezynfekcji przez wiele renomowanych uczelni i instytutów całej Europy oraz zatwierdzono jest przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Proszek ekologiczny Mr. ZIGGI

Wydajność i ekonomiczność - hipoalergiczne środki do prania Mr. ZIGGI

Przy częstym wykonywaniu prania, jak powinno się to odbywać w przypadku osób z alergiami bądź wtedy, gdy mamy w domu małe dziecko, dobrze zwrócić uwagę na to, czy wybrany przez nas produkt jest wydajny. Dzięki temu do wykonania zwykłego prania wystarczy nam mniejsza ilość produktu, a ze standardowego opakowania będziemy dłużej korzystać.

Mr. ZIGGI swoją wydajność i bierze ze skoncentrowanej formuły. Silne i skutecznie działanie wymaga dozowania mniejszej ilości proszku czy płynu. Pozwala to na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu, który spędzilibyśmy w kolejkach sklepowych. To naprawdę ekonomiczny wybór!

Ekologiczne środki do prania Mr. ZIGGI

Troszcząc się o swoje zdrowie i jakość pranych tkanin, możemy jednocześnie zadbać o środowisko naturalne! Niestety, częste wykonywanie prania pozostawia po sobie ślad w ekosystemie. Skoro nie możemy zrezygnować z prania, zwróćmy uwagę na to, czy wybrany przez nas środek piorący jest proekologiczny.

Mr. ZIGGI stara się jak najbardziej ograniczyć wpływ na środowisko. W składzie produktów nie znajdziemy zatem fosforanów i zeolitów, które nie są rozpuszczalne w wodzie i dlatego tworzą niebezpieczne osady na dnach rzek i jezior. Również produkcja przebiega w dobrych warunkach - zakłady Clovin SA, gdzie wytwarza się produkty Mr. ZIGGI, czerpią 50% energii z paneli fotowoltaicznych i wykorzystują metodę suchą, która pozwala na zaoszczędzenie nawet 70% energii elektrycznej. Opakowania są biodegradowalne - pochodzą w 60% z recyklingu i same w całości nadają się do ponownego użycia. Środki piorące Mr. ZIGGI nie są testowane na zwierzętach

Hipoalergiczne środki do prania Mr. ZIGGI - dlaczego są tak wyjątkowe?

Produkty od Mr. ZIGGI łączą w sobie wiele cech, dzięki czemu z pomocą jednego środka jesteśmy w stanie dokładnie wyprać tkaniny. Dostępny jest w dwóch wersjach - do białego i kolorowego prania, zarówno w formie proszku, jak i płynu do prania. Wybierz produkty od Mr. ZIGGI i ciesz się niesamowitą skutecznością!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone