Zamknij
REKLAMA

Czas na rower elektryczny!

11:44, 06.11.2019 |

W ostatnich latach modnym stało się poruszanie wszędzie na rowerze. Dzięki temu ma się większą mobilność oraz lepiej dba o zdrowie. Rowerem można dostać się łatwiej do celu, a rowerem elektrycznym można to zrobić bardziej komfortowo. Ebike, czyli rower elektryczny to coraz częściej wybierany środek transportu przez nowocześnie zorientowanych klientów, którzy szukają balansu między modą, a wygodą.

Wszystko potrzebuje baterii

Rowery elektryczne tak samo jak większość sprzętu użytkowego, który dopełnia wizerunku nowoczesnego człowieka (smartphone, tablet, laptop) potrzebują wydajnej baterii. Okazjonalna jej wymiana pozwala zachować sprzęt na odpowiednim poziomie energetycznej wydajności. Baterie do rowerów elektrycznych wbrew pozorom można bardzo łatwo dobrać. Specjalistyczne sklepy z bateriami posiadają specjalne intuicyjne wyszukiwarki, które pozwolą na szybkie znalezienie dodatku dopasowanego zarówno do potrzeb użytkownika, jak i jego sprzętu. Kupno roweru elektrycznego to inwestycja, która zwraca się na wielu poziomach. Rower to nie tylko dodatek w okresie ciepłym, biorąc pod uwagę polski klimat oraz specyficzną zimę, zapaleni rowerzyści są w stanie wykorzystać swojego eBika w ciągu całego roku. Elektryczne rowery to dobra alternatywa do podróży do pracy, jak i przejażdżek dla relaksu. Pozwalają one odpocząć podczas jazdy, wtedy rower przełącza się na wewnętrzny akumulator dając wytchnienie nogom i dojechać do punktu B w pełni sił.

Popołudnie na świeżym powietrzu

Odetchnąć po pracy trzeba, inaczej nie da się zachować w życiu odpowiedniego balansu. Jazda na rowerze uspokaja, pozwala się zrelaksować oraz rozładować nadmiar negatywnej energii. Jadąc gdzieś po pracy odpocząć np. na spotkanie z przyjaciółmi, na spacer do parku lub po prostu “gdzieś” żeby pomyśleć, często powrót środkami komunikacji burzył z mozołem wypracowywany pozytywny efekt. Jazda autobusem, kolejką lub tramwajem przeciąga się w czasie i daje wrażenie, że człowiek zostaje na powrót wrzucony w wir obowiązków i problemów. Powrót rowerem do domu pozwala wydłużyć i utrzymać pozytywny efekt rowerowej przygody. Ebike daje szerokie pole do wyrażenia siebie, swojej pasji oraz doznania jakościowego, aktywnego odpoczynku.

Rowery elektryczne coraz częściej można spotkać w przestrzeni miast, gdzie stoją na postoju gotowe do wynajęcia za pomocą specjalnej aplikacji. Warto jednak zastanowić się czy zainwestowanie we własny elektryczny jednoślad nie okaże się szybko strzałem w dziesiątkę.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA