Zamknij
REKLAMA

Praca dodatkowa - czyli jak zarabiać w internecie?

14:24, 07.11.2018 | Materiał partnera

Internet jest źródłem wielu możliwości w tym m.in. finansowych, dając nam dostęp np. do dodatkowej pracy, która wzbogaci nasz portfel. Co ciekawe wcale nie jesteśmy zmuszeni do tego, aby posiadać unikalną wiedzę czy też oferować coś interesującego po to, by zarobić. W wielu sytuacjach bardzo proste czynności także mogą przynieść nam zysk.

Internet jest źródłem wielu możliwości w tym m.in. finansowych, dając nam dostęp np. do dodatkowej pracy, która wzbogaci nasz portfel. Co ciekawe wcale nie jesteśmy zmuszeni do tego, aby posiadać unikalną wiedzę czy też oferować coś interesującego po to, by zarobić. W wielu sytuacjach bardzo proste czynności także mogą przynieść nam zysk. Mowa tutaj o ankietach, które nieraz wypełniamy po to, aby pozostawić się informacje na temat zadowolenia z poszczególnych usług. Dokładnie na tego typu ankietach (tylko, że w wersji online) możemy również zarabiać pieniądze. Pojawia się jednak pewien mały haczyk, przez który wiele osób bardzo szybko porzuca tę formę zarobku. Przykładowo wybieramy sobie dowolną platformę internetową np. clicksense , rejestrujemy się i zaczynamy wypełniać ankiety. Pomińmy aspekt tego, że jesteśmy osobami początkującymi i nie dostajemy ich zbyt wiele. Niestety bardzo często za jedną ankietę, która zajmie nam nawet kilkanaście minut możemy otrzymać złotówkę lub dwie. Do tego należy doliczyć także problem, że nie zawsze pojawią się ankiety, które będą pasowały do naszego profilu, a ty samym my sami nie mamy zarobku. W efekcie wiele osób bardzo szybko przestaje wypełniać ankiety, całkowicie o tym zapominając. Jednakże ci co są wytrwali, a dodatkowo, ci którzy mają konta na wielu różnych platformach pozwalających na wypełnianie ankiet, mogą zarabiać naprawdę spore pieniądze.

Krok po kroku - jak zarabiać na ankietach

Platform z ankietami jest niezwykle dużo i kwestia wyboru zależy już tylko od nas samych. Przykładowo możemy skusić się na możliwości stron takich jak Toluna, Świat Opinii, czy też wspomniana wcześniej platforma Clicksense (jeśli chcesz poznać ich więcej zajrzyj na make-cash.pl - jak zarobić w internecie). Choć w teoretycznym założeniu wszystkie platformy oferują tą samą usługę, to może mieć ona nieco odmienną otoczkę. Przykładowo na niektórych z nich zetkniemy się z powiadomieniami na maila, które będą nas informowały o pojawieniu się ankiety pasujące naszego profilu. Inne zaś tego nie robią i musimy pamiętać, by na niej wejść i regularnie sprawdzać, czy coś się pojawiło. Dodatkowo należy pamiętać również o tym, że nie ma stałych godzin w, których pojawiają się ankiety, gdyż mogą być one wrzucone zarówno z samego rana, po południu, jak i wieczorem. W efekcie im częściej sprawdzamy, tym większa jest szansa na to, że coś zarobimy. Istnieje także szereg istotnych aspektów o, których ważnych pamiętać by móc korzystnie zarabiać.

Płatne ankiety - o czym warto pamiętać

Decydując się na tego typu rozwiązanie, musimy wiedzieć, że jest ono w pełni darmowe, to znaczy momencie nie zetkniemy się z platformą, która będzie o nas chciała wyciągnąć jakieś pieniądz,e to na 100% będzie to scam. Dodatkowo powinniśmy również pamiętać o założeniu indywidualnej skrzynki mailowej na tego typu pracę, gdyż rejestrując się na kilku portalach, skutkować to będzie regularnym otrzymywaniem różnego typu maili, które dosłownie mogą zaśmiecać naszą prywatną skrzynkę. No i najważniejsze kwestia związana z wypłatami. W sytuacji. Gdy tylko uzbieramy sumę niezbędną do wypłaty i będziemy dalej ją kumulować i powiększać na platformie, w momencie, gdy platforma upalnie my nie zobaczymy już tych pieniędzy. Dlatego też pamiętajmy o wypłatach, by robić je najwcześniej, jak to tylko jest możliwe.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA