Zamknij
REKLAMA

Metamorfoza z Projekt Zdrowie Mielec. Pan Grzesiek prawie 50 kg lżejszy

00.00, 12.09.2022 Artykuł promocyjny
Po lewej Pan Grzesiek przed kuracją - po prawej już po kuracji.

Nic nas tak nie cieszy, jak sukcesy naszych pacjentów. Zmiany w samopoczuciu i w wyglądzie pacjentów wywołują prawdziwe uśmiechy na naszych twarzach. No dobra, a tak naprawdę to... po prostu skaczemy pod sufit z radości, że Wam się udało osiągnąć wspólnie założony cel!

Pan Grzesiek - niespełna rok kuracji, spadek wagi o 46 kg!

- W Gabinecie Projekt Zdrowie w Mielcu znalazłem się z polecenia. Na pierwszej wizycie powiedziałem Pani Agacie - dietetykowi Projekt Zdrowie Mielec, że to moja ostatnia próba. Byłem wcześniej już na różnych dietach, miałem też pudełka. Wydawało mi się, że to dla mnie będzie rozwiązanie idealne. Z zawodu jestem kierowcą ciężarówki, a moje godziny pracy często sporo wykraczają poza normowany czas pracy. Wydawało mi się, że ciężko będzie mi logistycznie poradzić sobie z przygotowaniem i pakowaniem posiłków.

Zazwyczaj jadłem coś szybkiego zakupionego na stacji benzynowej, typu hot-dog czy coś słodkiego. Ogromnym zaskoczeniem w trakcie kuracji był dla mnie fakt, że posiłki mogą być proste do przygotowania, a zarazem smaczne. Do tego efekty kuracji przychodziły tak szybko, że zaczęło to na mnie działać wręcz uzależniająco. Nie mogłem się doczekać każdego kolejnego tygodnia.

Jestem już kilka miesięcy po zakonczonej stabilizacji wagi i pięknie ona się utrzymuje. Ogromnie zależy mi na utrzymaniu tego wyniku, dlatego niesamowitym wsparciem dla mnie są bezpłatne kontrole, które są po zakoczeniu całego procesu redukcji masy ciała w Gabinecie Projekt Zdrowie.
 
Nie ukrywamy, że bardzo często metamorfozy naszych pacjentów nas samych bardzo mile zaskakują! Chylimy czoła za każdy stracony dekagram masy ciała naszych Pacjentów. A gdy nasi pacjenci czują, że nie są na diecie i w dodatku mają efekty to dla nas największe szczęście.

Często spotykamy się wśród Pacjentów, którzy trafiają do naszych gabinetów z przekonaniem, że zdrowo znaczy drogo i każdego dnia staramy się obalać ten stereotyp. Zdrowe produkty, to nie tylko te bio, premium czy eko. Można jeść zdrowo, robiąc zakupy w lokalnym markecie p Lidlu czy Biedronce. Ważne jest, aby wiedzieć, po co sięgać na sklepowych półkach. I tego uczymy naszych Pacjentów.

Współpraca z dietetykiem to nie tylko rozpiska, co jeść w danym dniu, ale holistyczne podejście - zlecenie odpowiednich badań, diagnoza problemu oraz  nowoczesne metody pracy nad zmianą nawyków żywieniowych oparte o wiedzę z dietetyki i psychologii.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Mielec, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty i zadba o wzmocnienie odporności Twojego organizmu.

Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. W ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Odważ się na zmiany i zapisz na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 790 337 773.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790 337 773


Dietetyk mgr Agata Anuszewska

 

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%