Zamknij
REKLAMA

Nowe rozwiązania w firmie? Tylko z Cyfrowymi Rewolucjami

17:00, 23.05.2022 | Materiał partnera

Czasy są wymagające – szczególnie dla biznesów. Czas pandemii wymusił na wielu z nich zmiany. Często jednak wyszły one na dobre przedsiębiorcom. Jedną z takich firmowych modyfikacji jest przejście do świata wirtualnego. W tym właśnie pomagają Cyfrowe Rewolucje. Dowiedz się więcej i podbij świat online’u!

Czym są Cyfrowe Rewolucje?

Cyfrowe Rewolucje zostały pomyślane jako kampania społeczna, której celem jest ułatwienie firmom rozwoju w Internecie. W ramach projektu powstał serwis wirtualny. Na stronie można znaleźć m.in. rozległą bazę wiedzy, ciekawe webinary i inspirujące case studies. Wszystkie one, na różne sposoby, pomagają rozwinąć biznes i przenieść go do sieci.

Konkurs dla kreatywnych

W ramach Cyfrowych Rewolucji odbywa się również konkurs pod tą samą nazwą. W poprzedniej edycji laureaci otrzymali nagrody o łącznej wartości 300 tys. złotych. Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie zmian, jakie przeszło przedsiębiorstwo, rozpoczynając swoją przygodę z internetem.

Dwie nagrody główne o wartości 110 tys. złotych otrzymały firmy HOUSE TO GO oraz WObit. Sercem HOUSE TO GO jest małżeństwo – Dorota i Darek. Para rozwinęła firmę projektującą i tworzącą niewielkie domki.

WObit z kolei jest firmą rodzinną z Wielkopolski. Już od 30 lat zajmuje się dystrybuowaniem komponentów pomiarowych, sterowniczych oraz mechanicznych. Przedsiębiorcy stworzyli również mobilne roboty przemysłowe MOBOT®, dzięki którym możliwa staje się automatyzacja transportu.

Jak widać spektrum działania firm nagrodzonych w konkursie jest bardzo szerokie. Każde przedsiębiorstwo może wziąć udział i dowieść, że to właśnie ono jest najbardziej innowacyjne, kreatywne i nowoczesne. Że to właśnie ono jest najlepszym przedstawicielem Cyfrowych Rewolucji.

Baza wiedzy dla ambitnych

Ale Cyfrowe Rewolucje to nie tylko konkurs. W bogatej strefie wiedzy na stronie internetowej można znaleźć kilkadziesiąt inspirujących artykułów, stworzonych przez ekspertów z różnych branż. Są tam takie kategorie tekstów jak:

  • logistyka,
  • marketing,
  • prawo,
  • obsługa klienta,
  • płatności,
  • produkty,
  • dokumenty.

Początkujący w biznesie mogą zajrzeć do zakładki Podstawy, w której znajdą kompleksowe opracowania najważniejszych zagadnień, związanych z prowadzeniem firmy. Dowiesz się stąd, jak założyć sklep internetowy, jaką platformę wybrać  oraz jak zdecydować się na domenę dla sklepu.

Dołącz do Cyfrowych Rewolucji i daj sobie szansę na sukces – i ten realny, i wirtualny!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%