Zamknij
REKLAMA

Regeneracja turbosprężarek - gdzie najlepiej wykonać tą czynność?

16:03, 04.02.2021 | Materiał partnera

Dobra i profesjonalna regeneracja turbosprężarki to specjalistyczne zadanie, do którego potrzeba wiedzy i maszyn. Dlatego też warto, aby było wykonane przez firmę, która posiada nie tylko odpowiedni sprzęt ale także doświadczenie. Jak wiadomo, sama regeneracja turbosprężarki jest już jakimś kosztem, dlatego warto wybrać odpowiedni zakład, który przygotuję odpowiednio do pracy naszą uszkodzoną turbosprężarkę.

Dziś odpowiemy na kilka pytań a także poradzimy, gdzie regenerować swoje turbo, abyśmy byli w pełni zadowoleni z wykonanej dla nas usługi. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją!

Gdzie najlepiej jest regenerować turbo? Nasze uwagi!

Usługa regeneracji turbo jest oferowana prawie w każdym mieście. Każdy fan motoryzacji wie jednak, że to właśnie Mielec wiedzie prawdopodobnie prym w regeneracji podzespołów. Wśród wielu firm w Mielcu na uwagę z pewnością zasługuje MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki znana także jako Magdalena Czachor-Radka. To firma znana przede wszystkim ze swojej dokładności, jakości a także terminowości, dzięki czemu nie będziemy zawiedzeni pod względem jakości usługi, która zostanie nam zaoferowana. Do niedawna ul. Polna 3b a obecnie Racławicka 6 w Mielcu w rozbudowanej, nowej siedzibie z dużymi możliwościami w zakresie wydajności produkcji.

Oczywiście podczas wyboru odpowiedniego miejsca do pomocy przy turbo, warto wybrać zakład znany i ceniony przez ludzi, którzy już oddali tam swoje turbo do regeneracji. Z pewnością pomogą tuta dobre opinie. MR Radka – Magdalena Czachor Radka, należy do tej nienagannej grupy firm której usługi są bardzo dobrze znane i rekomendowane wśród klientów, którzy mieli okazję oddać tam swoje turbo do regeneracji. To właśnie m.in. renoma w sieci i klientów detalicznych zaowocowała rozbudową firmy i pozyskaniem ogromnych kontraktów na arenie międzynarodowej. Pozwoliło to także na rozbudowę magazynu, dzięki czemu wiele modeli turbosprężarek w firmie tej nabędziemy w detalu – od ręki.

Dlaczego jeszcze? Kompleksowa i tania regeneracja turbosprężarek; wszystkie modele, rodzaje, w tym także turbosprężarki ze zmienną geometrią. W ofercie możliwa regeneracja turbin ze sterownikami. Znane inaczej jako turbosprężarki z modułami elektronicznymi.

Na czym polega regeneracja turbo? Krok po kroku

Kiedy nasze turbo trafia do specjalistycznych firm jak w/w MR Radka, najpierw przechodzi diagnostykę, która dokładnie ocenia jego stan w danym momencie. Co więcej pozwala ona na precyzyjną weryfikację uszkodzeń. W każdym kolejnym etapie nasza turbosprężarka jest rozbierana z kolejnych elementów, które są poddane pojedynczym diagnozom, aby znaleźć elementy wyeksploatowane albo uszkodzone.

Kolejnym etapem jest przygotowanie rdzenia turbo, proces regulacji (chodzi o wyważenie elementów wirujących w turbosprężarce). Jest to bardzo ważny proces, dzięki któremu specjaliści upewniają się, ze nie dojdzie do ponownego uszkodzenia turbiny, wynikającego z możliwości destrukcji elementów wirujących, takich jak chociażby wirnik, bądź łopatki turbosprężarki.

Ostatnim etapem jest symulacja, która dokonywana jest przez specjalistyczną maszynę, przeznaczoną do pomiarów i analiz związanych z turbo. Jeśli profesjonalna maszyna nie wykaże żadnych nieprawidłowości, nasze turbo jest gotowe.

Turbosprężarka w tym momencie zostaje odpowiednio zaplombowana i wysyłana niezwłocznie do klienta. Warto zwrócić uwagę, aby mechanik który dokonuje naprawy usunął przyczynę, przez którą turbo zostało uszkodzone! Więcej informacji w artykule i na stronie: przyczyny uszkodzenia turbosprężarki

Komu powierzyć regenerowanie swojej turbosprężarki

Serwisów oferujących swojej usługi w tej kategorii nie brakuje dziś w żadnym województwie. Niemniej jednak swoją turbosprężarkę powinniśmy oddać profesjonalistom takim jak firma MR Radka, która bardzo dobrze zna się na różnego typu turbo i działa przy pomocy profesjonalnego sprzętu, i sprawdzonych, renomowanych części.

Aby odnaleźć dobrą firmę wystarczy w wyszukiwarce wpisać „Turbosprężarki Mielec” a wyszukiwarka już nam podpowie – gdzie są dobre turbosprężarki w Mielcu! To ten właśnie odnośnik będzie skierowany do profesjonalnej pracowni regeneracji turbosprężarek, która zapewni nam pełne wsparcie techniczne właśnie dla tego typu urządzeń mechanicznych.

Reasumując – dlaczego warto wybrać firmę MR Radka z Mielca?

To bardzo proste. Jest to firma doświadczona, która posiada setki udanych realizacji w postaci zregenerowanych turbosprężarek, pochodzących z różnych marek samochodów. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze turbo trafi w ręce specjalistów, którzy działają przy pomocy nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu do diagnostyki i regeneracji.

MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki – Mielec

Adres: Polna 3b obecnie Racławicka 6

39-300 Mielec

Telefon: +48 609 141 806

Firma ta ma wielu bardzo zadowolonych klientów, co śmiało potwierdzają wszelkie opinie, które możemy znaleźć na temat tej marki w sieci: https://g.page/regeneracja-turbin-mielec?share

Pozostaje nam tylko zaufać i skorzystać z tej profesjonalnej oferty!

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%