Zamknij
REKLAMA

Wygraj zaproszenie na mecz PGE FKS Stal – Cracovia

13:54, 18.07.2022 | Konkurs

Portal hej.mielec.pl i klub PGE FKS Stal Mielec zapraszają kibiców Biało-Niebieskich do konkursu. Nagroda to zaproszenie dla dwóch osób na mecz piłkarskiej ekstraklasy PGE FKS Stal – Cracovia, który odbędzie się 5 sierpnia na Stadionie Miejskim w Mielcu. Na Waszą prośbę przedłużamy czas trwania zabawy!

Zasady są proste – by wziąć udział w konkursie należy przesłać swoje zdjęcie w nowej koszulce meczowej mieleckiej Stali – od 4F. 

Można to zrobić wysyłając maila na adres [email protected], poprzez Messenger @hejmielecpl lub zamieszczając komentarz pod konkursowym postem w portalu Facebook.

Przedłużamy termin zgłoszeń! Na Wasze zdjęcia czekamy do 1 sierpnia, kolejnego dnia rozstrzygniemy konkurs. W efekcie zaprosimy Was na mecz Stali z Cracovią, nie Radomiakiem.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie. Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację przez hej.mielec.pl i klub PGE FKS Stal Mielec. 

Nagroda to podwójne zaproszenie na sektor VIP na mecz Stal – Cracovia. Warunkiem otrzymania wejściówek będzie przekazanie danych osobowych kibiców w celu przygotowania biletów przez klub PGE FKS Stal Mielec.

(Konkurs)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%