Zamknij
REKLAMA

Wieczór uwielbienia w ogrodach parafii MBNP. Była muzyka i modlitwa [FOTO]

22.26, 26.06.2022 mb
REKLAMA

Trwają uroczystości odpustowe w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W niedzielny wieczór w przykościelnych ogrodach odbył się wieczór koncert uwielbienia.

Z modlitwą i muzyką spędzili niedzielny wieczór wierni z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W ramach uroczystości odpustowych odbył się koncert uwielbienia. Zagrała formacja „iGramy z Pokusą”, a o modlitwę i boże słowo zadbał ksiądz Tomasz Rąpała.

[FOTORELACJA]9375[/FOTORELACJA]

- Koncert uwielbienie to jest modlitwa uwielbienia, to czas i dla ducha i rozrywki, ale też czas takiej pięknej modlitwy. Dlatego zaprosiłem znanego nam kapłana Tomasza, który kiedyś pracował w tej parafii, a teraz jest kaznodzieją Domu Rekolekcyjnego w Gródku nad Dunajcem - mówił na początku wieczoru proboszcz kościoła pw. MBNP ks. Ryszard Biernat.

- Miło spędziłem czas w tej parafii, mile go wspominam i zawsze z wielką radością wracam do tego, co tu doświadczyłem. A mogłem doświadczyć tu wielkiej wiary - podkreślał ksiądz Tomasz Rąpała.

Wierni adorowali Najświętszy Sakrament, wysłuchali też fragmentu Pisma Świętego. Później wzięli udział we wspólnej modlitwie i śpiewie.

A już w poniedziałek odbędzie się uroczysta suma odpustowa pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Jeża. Początek nabożeństwa o godzinie 12:00.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%