Zamknij
REKLAMA

Policjanci wsparli akcję "Oddaj krew i uratuj czyjeś życie"

20:55, 25.09.2018 | K.S.
Skomentuj
REKLAMA

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkom. Grzegorz Bajda w towarzystwie pełniącego funkcję prezydenta miasta Mielca Fryderyka Kapinosa wsparli akcję „Oddaj krew i uratuj czyjeś życie”.

Już po raz trzeci mieleccy policjanci zostali zaproszeni do udziału w akcji organizowanej z inicjatywy rodziców i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu.

- 20 września na terenie mieleckiej podstawówki każdy dorosły mieszkaniec miasta i powiatu mógł oddać krew. Do akcji przyłączyli się również policjanci, który swoją obecnością i oddaną krwią wsparli szlachetną inicjatywę – przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

W uroczystym otwarciu akcji „Oddaj krew i uratuj czyjeś życie” udział wziął Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkom. Grzegorz Bajda oraz pełniący funkcję prezydenta miasta Mielca Fryderyk Kapinos.

Tego dnia korzystając z okazji policjanci rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie, a z młodzieżą o każdej możliwej formie pomocy drugiemu człowiekowi.

 

(K.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA