Zamknij
REKLAMA

Nagrody za udział w konkursie "bezpieczne wakacje 2020" dotarły do laureatów

14:07, 16.11.2020 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Czas pandemii uniemożliwił laureatom konkursu plastycznego "Bezpieczne Wakacje 2020" osobiste odebranie nagród z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu, jednak nagrody zostały dostarczone do wygranych, a zadowolone uczennice uwieczniły to na zdjęciach przekazanych mieleckim policjantom. Prace laureatów na szczeblu powiatowym zostały zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego, gdzie III miejsce w kategorii wiekowej 10 - 12 lat zajęła uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu. Serdecznie gratulujemy! - przekazuje rzecznik mieleckiej policji.

Konkurs "Bezpieczne Wakacje", który odbywa się cyklicznie od kilkunastu lat jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Laureatka etapu wojewódzkiego etapu konkursu, Małgorzata Hyjek.

Na początku października w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu "Bezpieczne Wakacje 2020". Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych, z terenu całego powiatu mieleckiego.

Lena Wilk z Szkoły Podstawowej w Kiełkowie, I miejsce w etapie powiatowym konkursu.

- Policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu corocznie organizują spotkanie z Komendantem, aby wyróżnić i nagrodzić uczestników konkursu. W tym roku spotkanie nie odbyło się ze względu na panującą pandemię. Nagrody jednak trafiły do rąk laureatów, co zostało uwiecznione na zdjęciach przesłanych do komendy Policji w Mielcu przez opiekunów wyróżnionych uczniów – przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Anita Rokoszak z Szkoły Podstawowej w Borkach Nizińskich, III miejsce w etapie powiatowym konkursu.

- Prace uczniów, które zostały wyróżnione na szczeblu powiatowym przesłane zostały do Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie gdzie III miejsce w kategorii wiekowej 10 - 12 lat zajęła Małgorzata Hyjek, uczennica Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu. Serdecznie gratulujemy! – dodaje Urszula Chmura z KPP Mielec.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%