Zamknij
REKLAMA

Działalność Poradni Leczenia Uzależnień dla Młodzieży z Przecławia doceniona

13:03, 18.03.2019 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Poradnia Leczenia Uzależnień z Przecławia otrzymała zaproszenie na konferencję jako jeden z nielicznych ośrodków w kraju, który oferuje pomoc młodzieży uzależnionej od internetu, gier komputerowych, alkoholu, dopalaczy i narkotyków.

9 marca na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbyła się I Konferencja Psychiatryczna "Uzależnienia". W wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób, głównie lekarze, psychoterapeuci i studenci medycyny. Prelegentami byli naukowcy zajmujący się tematyką uzależnień.

Poradnia Leczenia Uzależnień z Przecławia otrzymała zaproszenie na konferencję jako jeden z nielicznych ośrodków w kraju, który oferuje pomoc młodzieży uzależnionej od internetu, gier komputerowych, alkoholu, dopalaczy i narkotyków. W imieniu Poradni wystąpił jeden z zatrudnionych w niej terapeutów, psycholog i certyfikowany przez Krajowe Biuro ds Przeciwdziałania Narkomanii specjalista psychoterapii uzależnień - Grzegorz Kruk.

Prelekcja dotyczyła przyczyn uzależnień wśród młodzieży i form ich leczenia. Wykład terapeuty z Przecławia został przyjęty z ogromnym zainteresowaniem. Już na zakończenie konferencji organizatorzy przekazali Poradni z Przecławia zaproszenie do udziału w drugiej edycji konferencji, która jest planowana jesienią.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PsychoanalitykPsychoanalityk

5 1

No same Fredy tam pracuja. 17:26, 20.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA