Zamknij
REKLAMA

Kiermasz "Pokaż co potrafisz" w sobotę 8 grudnia

11:28, 30.10.2018 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Już w sobotę 8 grudnia, w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13a, odbędzie się kolejna odsłona wystawy - kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego. 

Na tę odsłonę kiermaszu SDK zaprasza szczególnie wystawców z rękodziełem nieodzownie związanym i kojarzonym ze świętami Bożego narodzenia. 

Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. 

Zobaczymy wiele pięknych przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych. Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami występujących w jedynym egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty. 

- Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie. Być może pasja wystawców zainspiruje kogoś do tworzenia czegoś wyjątkowego. Czekamy na państwa w sobotę w godzinach 14.00 - 17.00 – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK. 

Informacje o wystawie i warunkach uczestnictwa pod nr. tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00 - 19.00. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ShirleenShirleen

0 0

Choose an even more refined location, if offered, or choose "Bypass this Step. Paid job postings don't last provided that free job postings, irrespective of type or location. craigslist national search Craigslist attracts plenty of advertisers and new ads constantly appear for the site. Are you looking for just a lost friend or thinking about an extended out-of. 06:52, 05.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone