Zamknij
REKLAMA

Kiermasz "Pokaż co potrafisz" w sobotę 8 grudnia

11:28, 30.10.2018 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Już w sobotę 8 grudnia, w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13a, odbędzie się kolejna odsłona wystawy - kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego. 

Na tę odsłonę kiermaszu SDK zaprasza szczególnie wystawców z rękodziełem nieodzownie związanym i kojarzonym ze świętami Bożego narodzenia. 

Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. 

Zobaczymy wiele pięknych przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych. Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami występujących w jedynym egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty. 

- Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie. Być może pasja wystawców zainspiruje kogoś do tworzenia czegoś wyjątkowego. Czekamy na państwa w sobotę w godzinach 14.00 - 17.00 – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK. 

Informacje o wystawie i warunkach uczestnictwa pod nr. tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00 - 19.00. 

(M.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone