Zamknij
REKLAMA

Dlaczego kuchnia modułowa z Salonów Agata to świetne rozwiązanie?

13:14, 11.05.2022 | Materiał partnera

Chcąc zaprojektować kuchnię funkcjonalnie i korzystnie cenowo, warto zdecydować się na wersję modułową. To doskonałe rozwiązanie w szczególności do małych przestrzeni. Kuchnie modułowe można projektować na różne sposoby, maksymalnie wykorzystując miejsce i tworząc aranżacje nie tylko designerskie, ale przede wszystkim użytkowe.

Zalety kuchni modułowej

Nawet najmniej ustawne pomieszczenia mogą zyskać inny wymiar dzięki odpowiedniej aranżacji. Podczas wyboru konkretnych funkcji mebli warto wziąć pod uwagę takie aspekty jak: system cichego domykania, fronty (matowe lub na połysk), jak również rozmieszczenie sprzętów AGD i zaaranżowanie szafek w taki sposób, by kuchnia była intuicyjna. Powołując się na serwis biznes.interia.pl, w opinii klientów Salonów Agata meble modułowe są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem.

Modne aranżacje kuchni w 2022 roku

Jeśli posiadasz małą kuchnię, postaw na jasne kolory. Odcienie przełamanej bieli, beżu lub jasnej oliwki mogą być idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo możesz wnieść do przestrzeni kontrastujące ze sobą dodatki w postaci żółtych pojemników, zielonego chlebaka lub czerwonych młynków do soli i pieprzu. Jeśli chcesz wprowadzić skandynawski design, możesz pokusić się o kolorowe krzesła, o ile wielkość kuchni Ci na to pozwoli. W pomieszczeniu o małym metrażu ratunkiem może okazać się mini blat przykręcany do ściany i składane siedziska.

Eleganckie kuchnie

Kuchnie w stylu glamour także mieszczą się w obecnych trendach wnętrzarskich. Wówczas można postawić na klasyczną biel i ciemny intensywny granat. Krzesła obite welwetową tkaniną z pikowanymi elementami dodadzą wnętrzu elegancji i szyku. Pamiętaj także o właściwym zagospodarowaniu szafek do przechowywania, by wchodząc do kuchni, można było zachować właściwą kolejność wykonywanych czynności.

Niezależnie od tego, czy kuchnia jest mniej lub bardziej ustawna, można rozplanować ją wydajnie. Nie zostawiajmy pustych miejsc pod sufitem - można je zapełnić pawlaczami, gdzie np. zgromadzimy na co dzień nieużywane akcesoria lub zapasy produktów żywnościowych. Wszystko dopasujmy do swoich potrzeb, by stworzyć komfortowe i funkcjonalne miejsce w naszym domu.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%