Zamknij
REKLAMA

Ciekawostki na temat gwiazd i celebrytów - gdzie je znaleźć?

15:05, 01.12.2021 | Materiał partnera

Portale i serwisy na temat gwiazd i celebrytów ze świata filmu, muzyki czy sportu cieszą się ogromną popularnością już od wielu lat. Nic dziwnego – stanowią świetny rodzaj rozrywki po męczącym dniu, a nierzadko też dobre źródło informacji, zwłaszcza dla osób szczególnie zainteresowanych konkretnymi postaciami show biznesu.

Miłośnicy sławnych piosenkarek i wokalistów lubią wiedzieć, co dzieje się w życiu ich idoli. Co słychać u Camili Cabello? Jak się ma Beyonce albo Enrique Iglesias? Waga, wzrost czy „druga połówka” to także często poszukiwane i jednocześnie łatwe do znalezienia informacje dotyczące gwiazd i celebrytów. Gdzie znaleźć tego typu dane? Zobacz portal Wzrost-Waga.pl.

Camila Cabello – waga i wzrost

Camila Cabello to bardzo popularna gwiazda młodego pokolenia. Zaledwie 24-letnia wokalistka osiągnęła w życiu wiele. Zdobyła sławę po przesłuchaniu do programu telewizyjnego X-Factor w 2012 roku, czego efektem było powstanie zespołu Fifth Harmony. Artystka zdobyła wiele nagród, np. 3 statuetki Nickelodeon Kids Choice Awards w Kolumbii, Argentynie i Brazylii. A jak przedstawia się życie prywatne młodej piosenkarki? Kobieta była łączona z wieloma gwiazdami, ale, jak sama twierdzi, nigdy nie była w poważnym związku. Umawiała się z takimi artystami jak Shawn Mendes, Niall Horan czy Austin Mahone.

Wiele osób jest zainteresowanych wzrostem i wagą artystki. Ile centymetrów mierzy zatem Camila Cabello? Wzrost  artystki to 157,5 cm, natomiast waga to ok. 50 kg.

Beyonce – wzrost, waga, kariera

Beyonce to niewątpliwie jedna z największych światowych gwiazd muzyki pop. Wokalistka rozpoczęła karierę w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku wraz z zespołem Destiny’s Child, który szybko zdobył ogromną sławę na całym świecie. Band otrzymał kilka nominacji do nagrody Grammy. Największą karierę artystka rozpoczęła jednak, gdy opuściła zespół. Wydała kilka albumów, które docenili fani i krytycy muzyczki, nagradzając ją wieloma nagrodami, w tym tymi najważniejszymi: Grammy.

A ile mierzy i waży słynna Beyonce? Waga artystki to ok. 60 kg, natomiast wzrost wynosi 168 cm.

Najważniejsze informacje na temat Enrique Iglesiasa

Mimo że jego gwiazda w ostatnich latach nieco przygasła, to Enrique Iglesias wciąż ma mnóstwo fanów (a zwłaszcza fanek) na całym świecie. Ten pochodzący z Hiszpanii piosenkarz wywodzi się z rodziny o muzycznych tradycjach – jego ojciec to słynny piosenkarz Julio Iglesias. Debiutancki album Enrique rozszedł się w wielomilionowym nakładzie, a największe hity pochodzące z tego albumu do dziś są grane przez największe rozgłośnie radiowe. Enrique Iglesias jest też laureatem nagrody Grammy. Obecnie piosenkarz dzieli swój czas pomiędzy muzykę a rodzinę. Jest związany ze słynną tenisistką Anną Kournikovą, z którą ma dzieci. Jego młodszy brat również zajmuje się muzyką, choć nie jest tak słynny jak Enrique.

W sieci znaleźć można dokładne informacje na temat piosenkarza. Ile waży i mierzy Enrique Iglesias? Wzrost muzyka to 186,7 cm, natomiast waga – ok. 78 kg.

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%