Zamknij
REKLAMA

W co teraz ubierają się dziewczynki?

14:22, 23.11.2021 | Materiał partnera

Prawdziwe damy zaczynają stroić się od najwcześniejszych lat, a nawet dni życia. Początkowo są właściwie strojone przez swoje mamy, jednak to właśnie starsze pokolenie kobiet najczęściej wyrabia w dziewczynkach gust i styl dotyczący ubierania się. Jeżeli mama ubiera się ze smakiem i modnie, to córka prawdopodobnie chętnie będzie to naśladowała. Jeżeli natomiast jest odwrotnie – prawdopodobnie szybko ta młodsza zacznie szukać własnego stylu. Tymczasem dopóki mamy wpływ na to, co noszą nasze dzieci możemy starać się wybierać dla nich to co najbardziej „na czasie”.

 

Wyjątkowe dziewczęce stroje

Obecnie nadal panuje moda na dziewczęce fasony ubranek, takie jak na przykład: falbanki, kokardki, żaboty, marszczenia i inne. Są także dwa dość skrajne trendy dotyczące ubierania dziewczynek. Większość dostępnych na rynku ubranek dla dziewcząt dostępna jest wciąż w kolorze różowym lub z jego elementami. Część spośród rodziców na przekór tej tendencji unika natomiast różu w garderobie córek jak ognia. Niezależnie od tego, do którego z tych dwóch swoistych „obozów” aktualnie się zaliczasz, znajdziesz oryginalne i ciekawe ubranka, na przykład spódniczki dla dziewczynek. Do nich świetnie pasują zarówno niemowlęce body jak i dziecięce t-shirty oraz bawełniane bluzeczki z długim rękawem. Na takich ubrankach znajdują się często gotowe wzory. Warto wybrać jednak inną opcję, czyli koszulki i bodziaki z indywidualnym nadrukiem. Niezależnie od tego, czy mała elegantka preferuje tiule oraz wizerunki księżniczek, czy może raczej jest typem „chłopczycy” bardzo łatwo można zaprojektować całe komplety garderoby właśnie dla niej i zamówić je w Fabryce Bodziaków, oczywiście online. 

 

Do czego pasują spódniczki?

Spódniczki dla dziewczynek, zarówno te proste, jednobarwne, jak i tiulowe, pełne falban i kolorowe bardzo dobrze komponują się zarówno z gładkimi ubrankami jak i ze wspomnianymi właśnie koszulkami z nadrukami. Niemowlęta uroczo wyglądają w tiulowych spódniczkach i w tekstylnych opaskach z kokardkami na nawet skąpo owłosionych jeszcze główkach. Spódniczki jako takie są po prostu swoistym symbolem dziewczęcego uroku i zapewne jeszcze długo będą chętnie wybierane zarówno przez rodziców jak i przez same dziewczynki. Spódniczki dla dziewczynek o różnych krojach; te klasyczne, trapezowe, pełne falban jak i spódniczki typu „bombka” zachwycają tak samo, dlatego warto sprawdzić w jakim fasonie dziecku jest najwygodniej. Wszystkie spódniczki z Fabryki Bodziaków są miękkie w dotyku, a komfort noszenia ubranek to priorytet marki. Niezależnie zatem od tego, czy chcemy ubrać dziewczynkę czy chłopca – w Fabryce znajdziemy ubranka wygodne i modne zarazem, a przy tym niebanalne. O ile moda damska zmienia się relatywnie szybko, to męska i dziecięca – często długo trzyma się podobnych, bardzo uniwersalnych trendów. Mimo to nawet w takiej nieskomplikowanej pod względem fasonów garderobie można wprowadzić wiele urozmaiceń, na przykład za pomocą wybranych nadruków i aplikacji. 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%