Zamknij
REKLAMA

Dieta pudełkowa, czyli zdrowy styl życia dla każdego

14:07, 10.09.2021 | Materiał partnera

W dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób prowadzi bardzo intensywny styl życia, w którym trudno znaleźć chociaż odrobinę czasu na zadbanie o własne zdrowie świadome przygotowywanie pełnowartościowych posiłków na co dzień może wydawać się wręcz niemożliwe. Z tego powodu coraz bardziej popularna staje się dieta pudełkowa z dostawą do domu. Prawie każdy już słyszał o takim sposobie żywienia, jednak nie wszyscy są do niego przekonani. Catering pudełkowy może wydawać się drogi czy nieopłacalne, ale jak jest naprawdę? Czy jedzenie pudełkowe nadaje się dla każdego? Odpowiedź może być tylko jedna… Oczywiście, że tak!

Catering dietetyczny dla zapracowanych

Jeśli 24 godziny to dla Ciebie za mało, aby skupić się na pracy, nauce czy samorozwoju, a szybkie posiłki na mieście nie brzmią przekonująco, to dieta pudełkowa będzie najlepszym rozwiązaniem. Przygotowanie pięciu pełnowartościowych posiłków może zająć mnóstwo czasu (tym bardziej, jeśli zamierzasz liczyć wartość energetyczną lub makro i mikroskładniki). Catering dietetyczny Wrocław z dostawą do domu pozwoli Ci zaoszczędzić cenne godziny i jednocześnie gwarantuje zdrowe posiłki, dostosowane do Twoich potrzeb.

Gotowanie nie jest Twoją mocną stroną?

W przypadku kiedy do gotowania masz przysłowiowe „dwie lewe ręce”, a Twoje kuchenne eksperymenty budzą postrach wśród znajomych, warto pomyśleć o diecie pudełkowej. Zaoszczędzisz czas i pieniądze na przepisach, które nie wyszły tak jak na popularnych blogach o zdrowym żywieniu, a codzienna wizja pięciu gotowych posiłków pod Twoimi drzwiami może być naprawdę kusząca.

A jeśli potrzebujesz specjalnej diety…

Chcesz przejść na wegetarianizm, ograniczyć gluten lub zrezygnować z laktozy? Nie wiesz jak gotować albo czym zastąpić niektóre składniki, aby posiłki nie straciły na wartości odżywczej? Z dietą pudełkową nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Większość firm zajmujących się cateringiem dietetycznym ma w swojej ofercie różne warianty żywieniowe, które możesz dostosować pod swoje preferencje. Szczególnie na początku zdrowe żywienie może stanowić wyzwanie dla osób, które raczej stroniły od gotowania. Dieta pudełkowa z dostawą pomoże Ci wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe i przedstawi, jak powinny wyglądać posiłki bogate we wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Wygoda i oszczędność

Zaplanowanie zakupów tak, aby nic potem się nie zmarnowało, może być nie lada wyzwaniem. Dzięki diecie pudełkowej codziennie dostajesz dokładnie tyle jedzenia, ile potrzebujesz — nic nie wyląduje w koszu. Nie musisz robić zakupów spożywczych, więc łatwiej będzie utrzymać zdrowe nawyki, kiedy półki pełne niezdrowych przekąsek i słodyczy nie będą Cię już kusić. Płacisz dokładnie za tyle, ile zjesz — oszczędzasz na jedzeniu, które wylądowałoby w koszu, a przy tym codziennie masz różnorodne posiłki dostosowane do Twoich potrzeb.

Opracowane przez dietetyka

Konsultacje z dietetykiem mogą kosztować niemało. Kiedy chcesz prowadzić zdrowy tryb życia koszty wizyt u specjalistów oraz zakupy zgodne z zaleceniami mogą przynosić spore koszty. Dzięki cateringowi dietetycznemu nie musisz się o to martwić. Codziennie dostajesz posiłki opracowane przez dietetyków — koniec z bieganiem od dietetyka do supermarketu. Firmy zajmujące się dietą pudełkową zajmą się wszystkim.

TIM Catering poza Wrocławiem dowozi do takich miejscowości jak: Chrząstawa Wielka, Gajków, Kamieniec Wrocławski, Krzyków, Miłoszyce. Zapraszamy!

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%