Zamknij
REKLAMA

Waporyzator czy aromatyzer - jak działa? Jakie urządzenie wybrać?

12:07, 27.08.2021 | Materiał partnera

Waporyzator suszu to rozwiązanie, które pozwoli ci w bezpieczny dla zdrowia sposób skorzystać z relaksu i odprężenia, jakie dają naturale zioła.

Waporyzator zamiast palenia - zadbaj o zdrowie i relaks

Przenośne waporyzatory do aromaterapii, czyli urządzenia które podgrzewają mieszanki ziołowe, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Dzięki temu mamy możliwość inhalacji różnego rodzaju olejków eterycznych znajdujacych się a naszych ziołach, oraz cieszyć się nie tylko aromatem, ale i ich terapeutycznymi właściwościami. Aromatyzer przenośny jak na przykład, amerykański model Fury Edg, pod wpływem temperatury doprowadza do podgrzania, a następnie odparowania związków zawartych w ziołach, pozwalając na bezpieczną inhalacje, bez negatywnych związków, które wydzialają sie palenia.

Jak działa waporyzator suszu?

Waporyzator stosować można do różnego rodzaju mieszanek ziołowych. Możesz w ten sposób podgrzewać susze ziołowe, ale również susze konopne. Urządzenie podgrzewa od 100 do 220 stopni°C dając możliwośc selekcji wydobywania specyficznych związków w różnych przedziałach temperatur. Susze konopne CBD, które nie zawierają nielegalnych substancji są coraz bardziej popularne za sprawą waporyzatorów, oraz ich uspokajającego działania. Warto natomiast pamiętać, że olej CBD nie jest przeznaczony do podgrzewania w takim urządzeniu.  Aromatyzery suszu przeznaczone są tylko do mieszanek ziołowych. Kiedy urządzenie się nagrzeje, możesz rozpocząć waporyzację  i po chwili korzystać z relaksującego działania ekstraktów uwalnianych w bezpieczny i zdrowy sposób. 

Waporyzator stacjonarny czy waporyzator Fenix Mini - co wybrać?

Waporyzatory stacjonarne produkowane są z myślą o użytkowaniu w domu. Korzystają z nich w dużej mierze także lokale oferujące tego typu usługi. Większość klientów sięga jednak dzisiaj po waporyzatory przenośne, z których można korzystać w każdych warunkach bez zasilania z sieci elektrycznej. Ciekawą alternatywą jest również aromatyzer manualny amerykańskiej firmy VapCap M 2021. Warto jednak pamiętać, aby przy wyborze urządzenia nie kierować się wyłącznie jego ceną urządzenia. Warto pamiętać, że na jakość waporyzacji i finalne doświadczenia użytkownika wpływ będzie miał także sposób wykonania, wykorzystane materiały. Zdecydowanie lepszym wyborem jest zakup wapory zatorów z ceramiki lub stali nierdzewnej niż na przykład plastiku. Niemieckie urządzenia firmy Storz&Bickel -  Mighty Vaporizer, sprzedawany w dobrych aptekach, gwarantują maksymalną wygodę, doskonałe wrażenia i długą żywotność. Nie musisz się martwić o wysokość temperatury, jakość podgrzewania, niezależnie od tego, gdzie się w danym momencie znajdujesz. 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%