Zamknij
REKLAMA

Sportowe programy TV - jakie paczki kanałów oferują dostawcy?

13:14, 04.08.2021 | Materiał partnera

Oferty dostawców telewizji są bardzo różnorodne. Można przebierać wśród konfiguracji, opcji, a także pakietów wyposażenia. Tak duży wybór ofert w wielu przypadkach jest atutem, ale niejeden klient może mieć problem, aby wybrać tylko jedną z nich. Dlatego warto sprawdzić, jakie paczki kanałów oferują dostawcy, zwłaszcza kiedy interesuje nas konkretny gatunek programów.

Sportowe emocje - jakie programy TV mogą je zapewnić?

Sportowych emocji nie brakuje w ostatnim czasie: zdobycie pasa UFC wagi półciężkiej przez Jana Błachowicza, znakomite występy polskiej reprezentacji siatkarskiej w Lidze Narodów czy sensacyjne zwycięstwo Huberta Hurkacza nad Rogerem Federerem w Wimbledonie. Można czuć mocny niedosyt, jeżeli któreś z tych wydarzeń umknęło w ciągu roku. Aby oglądać sukcesy naszych rodaków i nie tylko, warto wybrać dobry zestaw programów sportowych.

Jeżeli chodzi o sportowe emocje i o to, na jakich programach TV je znaleźć, na pewno trzeba wymienić TVP Sport, kanały Polsat Sport, Eleven lub CANAL+ Sport. Niestety niektórzy dostawcy za korzystanie z pakietu, który obejmuje wszystkie te programy, mogą wymagać dodatkowych opłat. Są jednak pakiety sportowych programów TV w atrakcyjnych cenach, które nadal będą dostarczały dużych wrażeń w trakcie turniejów.

Dostawcy telewizji - którego wybrać?

Jeśli szukamy rozbudowanego pakietu kanałów sportowych w dobrej cenie, najlepszym rozwiązaniem będzie telewizja online. Dlaczego? Oferty często są bardzo uniwersalne, dzięki czemu możemy dobierać konkretne kanały lub korzystać tylko z samego pakietu sportowego.

Takie usługi oferują zwykle dostawcy telewizji i Internetu, dlatego można skorzystać z pełnego pakietu, który obejmuje zwykle i bogatą paczkę programów sportowych, i szybki Internet. Najlepsi dostawcy telewizji internetowej to na przykład Vectra, UPC i INEA.

Jakie kanały sportowe znajdują się w ofercie Vectry, UPC i INEA?

Oferty telewizji online Vectry, UPC i INEA różnią się liczbą kanałów - w INEA możemy skorzystać z pakietu 100 kanałów w sieci i ponad 80 kanałów TV poza siecią INEA, u dostawcy Vectra zyskujemy dostęp do 140 programów telewizyjnych, a w przypadku UPC - do 120. Paczki kanałów mogą różnić się zależnie od wybranej opcji, a także formy korzystania - domowego lub mobilnego. W przypadku Vectry są to m.in. wspomniany wcześniej pakiet Eleven, nSport+HD, Polsat Sport HD, TVP Sport czy Sportklub HD i Figthklub HD.

Oferta UPC, która obejmuje aż 17 kanałów sportowych, umożliwia oglądanie takich programów, jak Polsat Sport 1/2, Premium PPV 3/4/5/6, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2, pakiet Eleven 1/2/3, a także TVP Sport. Ciekawą ofertą może natomiast pochwalić się operator INEA. Dostawca posiada elastyczną ofertę telewizji HIWAY TV, dzięki której możemy włączać i wyłączać określone paczki kanałów tematycznych w dowolnym momencie trwania umowy abonenckiej. Po wyborze podstawowej paczki START i prędkości Internetu światłowodowego, dobieramy paczki kanałów sportowych, na przykład Eleven czy CANAL+ Sport i możemy cieszyć się emocjami na żywo nawet w jakości 4K.

Którego dostawcę telewizji wybrać?

Porównując te oferty, najlepszym rozwiązaniem wydaje się być INEA. Wpływa na to głównie fakt, że nie trzeba od razu wybierać obszernego abonamentu w wyższej cenie, jak w przypadku Vectry i UPC. W INEA możemy kupić pakiet startowy już za 29,90 miesięcznie i dowolnie, bez zobowiązań, włączać i wyłączać wybrane paczki tematyczne kanałów, na przykład na okres, w którym odbywają się ciekawe rozgrywki sportowe.

Ważne kwestie, które mają wpływ na działanie telewizji online

Zainteresowany powinien także zwrócić uwagę na inne ważne kwestie. Jest to prędkość i stabilność Internetu. Według rankingu Speedtest.pl, najszybszy Internet w Polsce oferuje INEA. To możliwe za sprawą światłowodu symetrycznego, który zapewnia taką samą prędkość przesyłania i wysyłania danych nawet na poziomie wielokrotnie wyższym niż 1 Gb/s. Pod tym względem Vectra i UPC plasują się niżej. Ich najszybszy Internet osiąga prędkość wysyłania na poziomie kolejno 2 Gb/s i 1 Gb/s, co nie może równać się z wynikami INEA.

Łącząc to z niezwykle wszechstronnym pakietem telewizji online od INEA, można stwierdzić, że to nie tylko najlepszy dostawca usług internetowych, lecz także bardzo dobra propozycja dla tych osób, które chcą doświadczać sportowych emocji za nieduże, w porównaniu z innymi ofertami dostawców, pieniądze.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%