Zamknij
REKLAMA

Gdzie zamówić wytrzymałą folię stretch?

15:27, 18.07.2021 | Materiał partnera

Jest wiele argumentów przemawiających za tym, aby przy zabezpieczaniu paczek wykorzystywać folię stretch. Przede wszystkim dzięki folii stretch nie trzeba się martwić, że przesyłka rozleci się podczas transportu. Dodatkowo folia stretch do pakowania zabezpiecza przed wilgocią. Dużą popularność tego rozwiązania wynika z niskiej ceny, co pozwala obniżyć koszty pakowania towarów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

  1. Zastosowania folii stretch
  2. Gdzie zamówić folie stretch?
  3. Jak aplikować folię stretch ręczną?

Czasami jednak zdarzają się sytuacje, gdy klienci narzekają na wykorzystywane folie stretch i nie są zadowoleni z ich jakości. Przykładem jest sytuacja, gdy folia stretch łatwo się rwie już na etapie jej aplikowania. Rozwiązaniem tego problemu jest zadbanie o to, aby do pakowania stosowane były wyłącznie porządne produkty. Sprawdź, gdzie zamówić dobre folie pakowe, które sprawdzą się w każdej firmie.

Zastosowania folii stretch

Czasami producent folii stretch oferuje asortyment o różnych grubościach. Tym samym klienci mogą wybrać idealny model, który sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających gałęziach przemysłu. Grubsze folie stretch znajdują zastosowanie przy owijaniu ciężkich przesyłek, ponieważ nie tylko zwiększą szansę na to, że towar dotrze do klienta w całości, ale też chronią paczkę przed zabrudzeniem. Jeżeli jednak chcesz wykorzystać folię do owinięcia mniejszych przedmiotów, możesz kupić cieńszą, a zarazem tańszą folię. Klienci, którzy nie wiedzą jaka folia stretch czarna będzie najlepsza, mogą skorzystać z pomocy sprzedawcy. Dzięki temu łatwo dokonają zakupu produktów odpowiednich do swoich potrzeb.

Gdzie zamówić folie stretch?

Dobra folia do pakowania paczek dostępna jest w sklepie https://e-gtp.pl/folia-stretch, gdzie można kupić nawet pojedyncze rolki i przetestować ich jakość. Oczywiście im większa ilość, tym niższa cena jednostkowa. Jeżeli więc prowadzisz sprzedaż internetową i regularnie wysyłasz paczki, najbardziej opłacalne będzie zamówienie całej palety folii. Dostępna jest między innymi folia transparentna (bezbarwna), czarna i niebieska. Każda z nich może zostać wykorzystana do zabezpieczania przedmiotów, ale większość sklepów decyduje się na czarny wariant, który wygląda elegancko.

Jak aplikować folię stretch ręczną?

Ręczne aplikowanie pozwala uniknąć wydatków związanych z zakupem specjalnej maszyny, ale jest najmniej wydajne. Warto więc pomyśleć o uchwycie, który przyśpieszy owijanie paczek. Można go wykorzystać przy takich wariantach jak folia stretch transparent oraz folia stretch 3kg.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%