Zamknij
REKLAMA

Wkładka do wózka i inne przydatne akcesoria

10:57, 09.07.2021 | Materiał partnera

Kupując elegancki wózek dziecięcy, wydaje nam się, że jest już wyposażony we wszystkie elementy, które są niezbędne do komfortowej jazdy dla maluszka. Jednak nie jest to takie oczywiste. Bardzo ważnym elementem jest wkładka do wózka, która zapewnia dziecku wygodę podczas spacerów i osłania jego skórę od tapicerki wózka. 

W sklepach znajdziemy wiele sprzętów i akcesoriów przydatnych przy małym dziecku. Często zastanawiamy się, które z nich są niezbędne, a które są tylko zbędnymi gadżetami. Bardzo przydatne dodatki do wózka to między innymi wkładki do wózka, śpiworki i organizery, które ułatwiają codzienne spacery i sprawiają, że są one komfortowe dla malucha.

Jakie funkcje pełni wkładka do wózka?

Wkładka do wózka Smyklove to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala chronić skórę dziecka przed dotykiem poliestrowej tapicerki wózka, która nie jest przyjemna w dotyku i może podrażniać delikatną skórę maluszka. Dzięki wkładce skóra nie będzie się tak pocić, a podróż będzie dla dziecka bardziej komfortowa. Wkładki posiadają troczki i mocowaną pod podnóżkiem gumę, dzięki czemu nie będą przemieszczać się w wózku. Uniwersalne wkładki do spacerówki są też bardzo praktyczne, ponieważ nawet wtedy, gdy dziecko je zabrudzi, wystarczy zdjąć z wózka wkładki i uprać w pralce. Wkładki występują w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu łatwo wybierzesz ładną wkładkę i dopasujesz ją do konkretnego wózka.

Funkcjonalny organizer do wózka spacerowego

Wychodząc na spacer z małym dzieckiem, musimy zabrać ze sobą wiele akcesoriów, które przydadzą się w niespodziewanych sytuacjach. Zabieramy ze sobą pieluszki, butelki, smoczek, zabawki i zapasowe ubranko. Jednak nie każdy wózek pomieści taką wyprawkę. Gdy mamy problem z zabraniem wszystkich potrzebnych rzeczy, przydatny okaże się organizer do wózka Smyklove. Organizer ma postać torby, którą można zawiesić na wózku typu gondola lub na spacerówce. Pomieści on wszystkie niezbędne przedmioty, a nawet niewielkie zakupy. Trudno wyobrazić sobie bez niego długie spacery, dlatego warto się w niego wyposażyć.

Śpiworki do wózka na każdą porę roku

Śpiworki do wózka należą do bardzo praktycznych elementów wyposażenia, ponieważ sprawdzają się o każdej porze roku. Znajdziesz je w sklepie: https://smyklove.pl/kategoria/spiworki-do-wozka/. Śpiworki są bardzo praktyczne zimą, ale też jesienią, kiedy temperatury są niskie i zamiast kocyka lub grubszego ubrania, możemy ułożyć malucha w śpiworku. Śpiworki do spacerówki są wysokiej jakości, dzięki czemu są trwałe i odporne na użytkowanie, a przede wszystkim wygodne. Śpiworki zimowe mają zewnętrzną warstwę z tkaniny wodoodpornej, dzięki czemu są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Ocieplane śpiworki są bardzo praktyczne i sprawiają, że nie musimy ubierać dziecka grubo. Szczególnie sprawdzi się to przy niemowlęciu, którego nie będziemy musieli ubierać w grubą kurtkę czy kombinezon.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%