Zamknij
REKLAMA

Jakie zastosowanie ma kwas hialuronowy Wrocław?

16:35, 23.04.2021 | Materiał partnera

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Jest odpowiedzialny za jędrność skóry, jej nawilżenie i sprężystość. Obecny jest także w naszych stawach, wzmacniając ich strukturę i chrząstki. Znajdziemy go w ciele szklistym oka. Można więc powiedzieć, że jest wszechobecny. Z wiekiem nasz organizm produkuje go coraz mniej, a jego zanik skutkuje pojawianiem się zmarszczek czy problemem ze stawami.

Kwas hialuronowy w medycynie

Substancja ta jest lekiem na wiele dolegliwości. Z chęcią sięgają po niego okuliści, którzy w ten sposób leczą m.in. zespół suchego oka. Ortopedzi stosują go przy leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów. Znajduje on nawet zastosowanie w urologii oraz ginekologii.

Najpowszechniej jednak stosowany jest przez medycynę estetyczną. Swoją popularność kwas hialuronowy Wrocław zawdzięcza swojemu szerokiemu działaniu wypełniającemu, nawilżającemu, przyspieszającemu regenerację i ujędrniającemu.

Piękna skóra oraz ciało

Kwas hialuronowy Wrocław przez medycynę estetyczną oraz kosmetologów wykorzystywany jest głównie podczas zabiegów, które mają ujędrnić i nawilżyć ciało oraz cerę. Niezwykle popularne są olejki z dodatkiem kwasu hialuronowego, kremy, maseczki, balsamy czy lotiony. Stosowane powierzchownie poprawiają nawilżenie skóry oraz jej napięcie. Wykorzystywane profilaktycznie, przedłużają naszą młodość i opóźniają proces tworzenia się zmarszczek.

Medycyna estetyczna idzie jednak o krok dalej i stosuje również preparaty z kwasem hialuronowym Wrocław podskórnie. Może być podawany on jako składnik koktajlu dobroczynnych substancji np. przy mezoterapii lub jako samodzielny preparat np. podczas wypełniania zmarszczek, powiększania ust lub modelowania owalu twarzy.

Kwas hialuronowy podawany podskórnie o wiele silniej oddziałuje na nasze ciało, likwiduje zmarszczki i silnie nawilża cerę od wewnątrz. W efekcie uzyskujemy zdrową, promienną, jędrną, ujednoliconą i gładką skórę.

Zabiegi warto powtarzać

Kwas hialuronowy Wrocław to substancja naturalna. W związku z czym po pewnym czasie, zupełnie naturalnie zaczyna jej ponownie ubywać. Nie stanie się to z dnia na dzień. To pewien proces. Efekty zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (mowa tu m.in. o powiększaniu ust czy wypełnianiu zmarszczek), utrzymują się od roku do nawet 18 miesięcy. Dla uzyskania trwałych i jak najlepszych rezultatów zaleca się regularne powtarzanie zabiegów.

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%