Zamknij
REKLAMA

Kolejna przepiękna metamorfoza z Gabinetem Projekt Zdrowie

00:00, 12.10.2020 | Artykuł sponsorowany

Pani Dominika, pracująca mama, która schudła 21 kg pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli tylko czegoś bardzo chcemy... Co za kobieta rakieta! Chodząca motywacja!

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu? 

Źle czułam się w swoim ciele. Z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej. Potrzebowałam dużej zmiany. O podjęciu kuracji myślałam już dużo wcześniej, ale byłam wręcz pewna, że to mi się nie uda dlatego nie spróbowałam. Na początku tłumaczyłam sobie te nadprogramowe kilogramy ciążą, ale przecież ciąża to żadna wymówka. Ciągle byłam zmęczona, nie miałam siły na zabawę czy spacer z dzieckiem. Straciłam pewność siebie i przekonanie, że jeszcze mogę wyglądać dobrze. 

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją? 

Było ich bardzo dużo. Prawie nigdy nie jadłam śniadania a przecież to podstawowy posiłek w ciągu dnia. Nie piłam wody bo twierdziłam że jej nie lubię, za to zastępowałam ją słodkimi napojami. I przede wszystkim słodycze były moją zmorą. Jadłam ich bardzo dużo i czasem zastępowałam ciepłym posiłkiem. Brak regularności posiłków to też kolejny błąd. Jadłam wtedy gdy miałam na to czas i sięgałam po to co było pod ręką. 

Co Panią najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety? 

Efekty które pojawiły się już od pierwszego tygodnia. Każdy zgubiony kilogram czy centymetr bardzo cieszył. Byłam i dalej jestem z siebie bardzo dumna bo przed podjęciem decyzji o odchudzaniu nigdy wcześniej nie schudłam nawet kilograma! A z nowych i przede wszystkim mniejszych ubrań cieszy się każda kobieta  

Czy brakowało Pani czegoś podczas diety? 

Od pierwszego dnia diety odstawiłam bez żadnego problemu to co niezdrowe i gdy miałam na coś ochotę, to mówiłam o tym Pani Agacie i dostawałam zdrowszy przepis. Posiłki były zdrowe i pyszne  

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji? 

Jestem bardzo zadowolona, obrałam sobie cel, który udało mi się spełnić. Od pierwszego dnia diety bardzo chciałam schudnąć i się nie poddawałam. Oglądając te wszystkie przemiany wierzyłam, że ja też mogę. Poprawiło się moje samopoczucie, kompleksy odeszły w zapomnienie. Przekroczenie progu gabinetu to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam w 2020 roku.

Współpraca z tak silną, pozytywnie nastawioną do zmian kobietą to czysta przyjemność. Każda wizyta przynosi radość i pozytywne emocje - wspomina Pani dietetyk.

Nic dodać, nic ująć. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 790 337 773

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790 337 773


Dietetyk mgr Agata Anuszewska
 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA