Zamknij
REKLAMA

Budowanie z Cegielnią Przecław gwarancją zdrowego domu

14:53, 05.06.2020 | Artykuł sponsorowany

Cegielnia Przecław to wielopokoleniowa firma rodzinna. Jesteśmy na podkarpackim rynku producentem wyrobów ceramicznych ściennych i stropowych już od 25 lat.

Nasze wyroby są zdrowe i przyjazne środowisku, gdyż powstają z naturalnych produktów. Najbardziej popularnym wyrobem, z naszej bardzo bogatej gamy produktów, jest pustak ścienny MAX 220, dający ciepły mur o grubości 30 cm. To wyrób wpisujący się w dobrą tradycję polskiego murowania. Cegielnia Przecław to zakład, który produkuje nie tylko pustaka Max, ale także takie wyroby jak pustak U-220, cegły działowe: SZ12, DZ12, cegła modularna.

Dziś klienci oczekują pustaków na zakładkę tzw. pióro i wpust, stąd też nasz zakład wdrożył taką produkcję, aby spełnić oczekiwania klientów. Produkujemy pustaka o grubości muru 25 cm z pióro-wpustem, którego nazwaliśmy Cerblok.

Chcąc w czasie pandemii zachęcić klientów do budowania, ogłaszamy w szóstym miesiącu roku, w czerwcu, 6% promocję na wyżej wymienione wyroby.

Jesteśmy najstarszą polską ceramiczną firmą w regionie. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty, badania i świadectwa, potwierdzające wysoką jakość naszej ceramiki. Potwierdzeniem tej jakości są zdobywane na licznych targach i wystawach medale i wyróżnienia.

Naszymi klientami są firmy wykonawcze i hurtownie z całego kraju. Zapraszamy także klientów indywidualnych, do dyspozycji których oddajemy specjalistyczne samochody z dźwigami do rozładunku palet z cegłą.

Wszystkie informacje uzyskacie Państwo pod numerem tel. 17 581 34 23 ... 24,  600 475 895

Szczegóły dostępne także na cegielniaprzeclaw.pl

Zapraszamy, czas promocji jest ograniczony.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA