Zamknij
REKLAMA

Mielczanie wspierają młodych przedsiębiorców branży metalowej

23:10, 17.12.2019 | Artykuł sponsorowany

Szybko rozwijająca się mielecka firma GPPH wspiera młodych przedsiębiorców i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą spawalniczą!

Firma GPPH specjalizuje się w obróbce metalu, produkuje głównie Stoły Spawalnicze, ale nie tylko. W ich ofercie można znaleźć również dodatkowe wyposażenie, które przydaje się podczas spawania. Od początku GPPH kieruje się mottem "Firmę tworzą ludzie". Zatrudniani przez nich pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

W ostatnich dniach jeden z właścicieli GPPH – Krzysztof Rzeźnik spotkał się z mieleckim YouTuberem Krzysztofem Assman z kanału Stalowy Kanał.

Wspólnie nagrali specjalny mikołajkowy odcinek, w którym przedstawili asortyment firmy oraz rozmawiali o tym, jak firma stara się wspierać młodych przedsiębiorców (m.in. poprzez organizację konkursu na Facebook’u, w którym można wygrać Stół Spawalniczy z zestawem narzędzi oraz wózkiem narzędziowym z mobilnymi półkami – wartość nagrody to aż 13 760 zł!). Zachęcamy do obejrzenia tego materiału – naprawdę warto!

Krzysztof Assman prowadząc Stalowy Kanał w swoich materiałach z pasją dzieli się swoją wiedzą, która jest poparta wieloletnim doświadczeniem. W filmach szczegółowo omawia wykonywaną przez siebie pracę i wykonuje rzetelne testy produktów. W każdym z nich porusza nowe tematy pozwalające zgłębić tajniki obróbki metalu. Dzięki mieleckiemu YouTuberowi wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z obróbką metalu mogło w znacznym stopniu poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć praktyczne umiejętności.

Więcej informacji na temat firmy GPPH można znaleźć na ich stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych:
gpph.pl
facebook.com/GPPH.Mielec
instagram.com/gpph.pl

Informacje dotyczące Stalowego Kanału znajdują się pod następującymi linkami:
https://www.youtube.com/channel/UCVDTflzoDBF8qU4UWBEUwHg
https://www.facebook.com/StalowyKanal
https://www.instagram.com/stalowy.kanal

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone