Zamknij
REKLAMA

Ubezpieczenie na wakacje - to się opłaca.

10:29, 07.05.2019 | materiały partnera

Stając przed obliczem zbliżających się wakacji niewielu z nas kieruje swoje myśli ku tak przyziemnym kwestiom, jak rozważenie ubezpieczenia się na czas wypoczynku. W końcu co złego może się nam przydarzyć podczas górskich spacerów, nurkowania w morskich głębinach, zjeżdżania na nartach po stromych stokach, czy przejażdżki kładem, o której marzyliśmy od dziecka? Naszym bagażom również nie grozi nic złego. Wszyscy przecież znamy ich niezawodność w kwestii niegubienia się. Ubezpieczenie wyjazdów krajowych wydaje się więc niepotrzebne, prawda? Wychodzący z takiego założenia człowiek jadący na wczasy odreagować kilka miesięcy ciężkiej pracy, jest jak niewinny samochodzik osobowy wjeżdżający bez ważnego ubezpieczenia OC na tor pełen wściekłych Monster Truck'ów. Wybierając Colonnade - ubezpieczenie na wakacje, jest się bardziej pancerną limuzyną przemierzającą z gracją szosy.

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych dzięki Colonnade.

Wydarzenie, na które czekamy od tak dawna, zbliża się wielkimi krokami, wprawiając nas we wspaniały nastrój. Jeszcze tylko kilka godzin i długo wyczekiwane pragnienie odnajdzie swe odzwierciedlenie w rzeczywistości . Od rana myślimy tylko o nim, zastanawiając się, co podczas wyprawy czeka nas tym razem. Swoimi wyobrażeniami na temat nachodzącego wypoczynku żywimy nadzieję, że w tym roku los obdarzy nas cudownymi wspomnieniami. Fantazjujemy na temat pięknych fotografii, które wzbogacą nasz wyjazdowy album i przez długie lata będą przywoływać uśmiech na nasze twarze. W myślach toczymy wspaniałe dyskusje z ludźmi, którzy, tak, jak my, wyruszyli w świat odnaleźć inspirację oraz motywację do tego, by czynić swoje życie lepszym. Chcemy też zwyczajnie odpocząć i zabawić się w gronie najbliższych, lub zwiedzić piękne miejsca odnajdując samych siebie pośród samotnych spacerów. I w końcu zegar wybija tę długo wyczekiwaną godzinę, odrywając nas od marzeń. Nareszcie Jesteśmy wolni, mamy urlop! Możemy wyjść i cieszyć się świadomością, że zanim nasze stopy przywiodą nas tu ponownie, czeka nas masa atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Droga do domu mija na planowaniu tak istotnych kwestii, jak dobór ciuchów na wyjazd, opracowywanie strategii alkoholowej czy też poszukiwanie najlepszych imprez w okolicy, do której się wybieramy. Gdy przychodzi chwila wyjścia z domu, sprawdzamy, czy mamy wszystko. Ciuchy? Są? Szczoteczka? Jest. Przekąski i napoje? Są. Przenośny głośnik, dmuchany materac? Są. Możemy jechać, wszystko jest. Czy aby na pewno niczego nie zapomnieliśmy? A troska o własne bezpieczeństwo podczas wyjazdu? No właśnie. Choć priorytetem powinno być ono zawsze, szczególnie rozsądne będzie dbanie o nie w perspektywie zbliżającego się „intensywnego” wypoczynku i krajowych podróży.

Dlaczego i dla kogo?

O ubezpieczeniu się na czas wakacji powinien pamiętać każdy turysta. Wyjazdy krajowe absorbują z roku na rok coraz więcej ludzi, którzy, podążając za chęcią zgłębienia ojczystego piękna i relaksacji, przemierzają setki kilometrów w drodze do urokliwych terenów wypoczynkowych. Pozytywne nastawienie i duże wymagania względem okresu wypoczynku sprawiają niestety czasem, że zapominamy o tym, że nie jesteśmy nieśmiertelni, a przykre sytuacje zdarzyć się mogą w każdej chwili. Przyzwyczajeni do szerokiego wachlarza możliwości radzenia sobie z nieprzewidzianymi problemami w rodzimych stronach, możemy obudzić się z ręką w nocniku, kiedy, setki kilometrów od domu, zgubimy bagaże, lub ulegniemy poważnemu wypadkowi. Od takiego czarnego scenariusza uchronić każdego wczasowicza chce firma Colonnade, oferująca atrakcyjne warunki ubezpieczenia wyjazdów krajowych bijące na głowę możliwości przeciętnego ubezpieczenia turystycznego.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA