Zamknij
REKLAMA

Jakie wymagania powinna spełniać dobra firma transportowa?

12.41, 28.09.2022 materiał partnera Aktualizacja: 08.06, 04.10.2022

Branża transportowa wywiera ogromny wpływ na funkcjonowanie wszystkich pozostałych gałęzi przemysłu. To właśnie firmy transportowe zapewniają stałe łańcuchy dostaw, które są niezbędne na etapie produkcji i dystrybucji towarów. Dlatego też, niezwykle odpowiedzialne zadania związane z transportem należy powierzyć wykwalifikowanej firmie, takiej jak Koimex S.A. To uznana marka ciesząca się dużym zaufaniem ze strony klientów. 

Co wiemy o firmie Koimex S.A.?

Koimex S.A. działa w branży transportowej od ponad 20 lat, oferując swoim klientom profesjonalny transport międzynarodowy. To firma transportowa, która posiada kompletne zaplecze potrzebne do świadczenia usług na najwyższym światowym poziomie. Swoim zasięgiem obejmuje wszystkie kraje w Europie. Warto również zauważyć, że spółka Koimex gwarantuje także profesjonalny serwis samochodów ciężarowych oraz zajmuje się budowaniem hal magazynowych i przemysłowych. To prężnie rozwijająca się spółka, która może pochwalić się rozbudowaną flotą pojazdów, ponad 700 pracownikami oraz stale udoskonalaną ofertą. Na pewno warto wspomnieć o tym, że firma dba o to, aby jej działalność była przyjazna dla środowiska naturalnego. Firma jest zarejestrowana w Świebodzinie, ale posiada również pięć innych oddziałów na terenie kraju. 

Szeroki wachlarz usług firmy Koimex

Firma Koimex świadczy kompleksowe usługi transportowe w całej Europie, obejmujące: transport i spedycję drogową, spedycję lotniczą, spedycję morską, logistykę targową oraz przeprawy promowe i przejazdy tunelowe. Firma może zaoferować klientom indywidualnego opiekuna, co jest szczególnie ważne dla firm, które dziennie obsługują wiele dostaw i zamówień i potrzebują kogoś, kto zajmie się profesjonalną koordynacją poszczególnych działań. Firma zajmuje się przewozem różnorodnych ładunków, począwszy na artykułach spożywczych, a kończąc na niebezpiecznych ładunkach ADR. 

Firma stara się rozwijać innowacyjność swoich usług i stale dostosowywać się do realiów dyktowanych przez współczesny rynek. Na pewno dużym plusem jest również to, że działalność firmy rozciąga się także na inne branże, obejmując serwis TIR oraz budowę hali magazynowych. Jednak to profesjonalny transport międzynarodowy oparty o indywidualne oczekiwania klientów są główną działalnością firmy, która każdego miesiąca realizuje ponad 6000 dostaw. Koimex to firma, która w 2000 roku startowała od zera i przez ponad 20 lat działalności stała się wiodącą marką na rynku. 

Liczby, którymi może pochwalić się firma Koimex

O jakości usług świadczonych przez firmę transportową Koimex najlepiej świadczą liczby. Firma ta funkcjonuje w branży od 22 lat i przez ten czas stale rozwijała i udoskonalała świadczone usługi. Flota firmowa obejmuje 400 własnych zestawów ciężarowych oraz 260 zestawów ciężarowych zakontraktowanych przez przewoźników. Firma Koimex zatrudnia 750 pracowników, którzy rocznie pokonują w sumie ponad 60 milionów kilometrów! W skali jednego miesiąca przekłada się to na ok. 6000 zrealizowanych zleceń. Zadowolenie i zaufanie klientów to rzecz dla firmy bezcenna. 

Dlaczego warto postawić na usługi transportowe firmy Koimex?

Biorąc pod uwagę, jak wiele zależy od prawidłowo realizowanych usług transportowych, zadania te należy powierzyć doświadczonej i wykwalifikowanej firmie, a taką właśnie jest spółka Koimex, która może pochwalić się dobrze rozwiniętą flotą nowoczesnych pojazdów wraz z kadrą przeszkolonych i doświadczonych kierowców. Od dobrej firmy transportowej mamy prawo oczekiwać pełnej kompleksowości świadczonych usług, a w tym przypadku Koimex wypada naprawdę dobrze. To nie tylko międzynarodowy transport, ale również serwis pojazdów i hale magazynowe, a zatem kompletne zaplecze potrzebne do efektywnego i sprawnego świadczenia usług. 

W transporcie kluczowe są: koordynacja działań, bezpieczeństwo ładunku oraz punktualność. Firma Koimex stale rozwija się na wszystkich obszarach działalności, tak, aby sprostać wysokim wymaganiom swoich kontrahentów. Na wizerunek spółki korzystnie wpływa również to, że firma stale zapewnia swoim pracownikom szkolenia oraz kursy, które pozwalają stale podnosić kompetencje, a co za tym idzie, jakość świadczonych usług. Spółka posiada także wiele międzynarodowych certyfikatów, które poświadczają działalność zgodną z obowiązującymi standardami i normami. 

Transport międzynarodowy Koimex to gwarancja najwyższej jakości

Koimex S.A. to wykwalifikowana firma transportowa, która oferuje swoim klientom profesjonalny i bezpieczny transport międzynarodowy na terenie całej Europy. Działalność tej firmy rozszerza się także na serwis TIR oraz hale magazynowe, dzięki czemu, posiada ona pełne zaplecze niezbędne do zaoferowania jakościowych usług swoim klientom. Firma przez ponad 20 lat działalności od zera zbudowała prężnie rozwijającą się markę cieszącą się dużym zaufaniem ze strony klientów. Usługi firmy Koimex S.A. można zatem polecić wszystkim firmom, które chcą uzyskać stuprocentową pewność, że dostawy będą realizowane w sposób bezpieczny, profesjonalny i terminowy. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%